İzmir Cafe, Bar ve Restoran Mobilya Tamiri, Restorasyonu

Restoran, Cafe-Bar, Fast Food işletmelerinde mobilya görünümünün kaliteli ve şık görünmesi müşteri karşısında prestij için önemlidir. İşletmeler ilk açıldıklarında kullanmaya başladıkları mobilyalar şık ve temiz görünmektedir. Eğer eskimeye başladığını fark etmezseniz müşterileriniz kısa zamanda fark edip sizi tercih etmememye başlayacaktır. Bu yüzden karşınızda iki seçenek bulunmaktadır. Mobilyalarınızı değiştirmek veya revize edilmesini sağlamak.
Firmamız İzmir ve ilçelerinde restoran, cafe-bar, lokanta mobilya yenileme, revizyon, restorasyon hizmetleri vermektedir. İşletmenizde kullandığınız masa, sandalye, koltuk, berjer, yemek tezgahı, loca gibi mobilyalarınızın yenilemesi ve restorasyonu birlikte tekrar kullanılmaya başlandığı ilk günkü gibi olacaktır. Mobilyalarınızın yenileme ve restorasyonunda uzman personelimizce birlikte seçilen malzemeler ile uygulamalar yapılacaktır.
Şimdi diyeceksiniz ki "Bu işlemler nasıl olacak?" İlk olarak bizi 0543 866 87 98 numaralı telefondan arayıp bilgi aldıktan sonra sizden mesajlaşma programı "Whatsapp" ile veya sitemizi ziyaret ederken gördüğünüz "Teklif Al" butonlarından tıklayarak çıkan penceredeki bilgileri doldurup en az 1 adet en çok 5 adet işletmenizdeki mobilyaların resimlerini göndererek bizden fiyat alınız. Telefonda prensip olarak anlaştıktan sonra size kapınıza kadar kesin fiyatlandırma, malzeme, kumaş seçimi ve diğer ayrıntıları görüşmek için geleceğiz. Malzeme, Kumaş seçimi ve gerekli şartlarda anlaşma sağlandıktan sonra imza altına aldığımız sözleşme ile mobilyalarınız ücretsiz olarak adresinizden teslim alındıktan sonra iş sürecimiz başlamış olur. İşin durumuna mobilya cila işleriniz 10 ile 20 gün içinde sizlere yine nakliyesi ücretsiz olmak üzere teslim edilmektedir.

İşinizin tutarı sözleşme ilk imza altına alındıktan hemen sonra yarısı nakit veya kredi kartı ödeme şekillerden biri ile tahsil edilmektedir. Tutarın geri kalanı ise iş tesliminde hemen alınmaktadır. Yine nakit veya kredi kartı seçenekleri ile tutarın geri kalanını ödeyebilrisiniz.