İzmir Koltuk Döşeme

Evimizde salon ve oturma odalarımızda kullandığımız en önemli mobilya koltuklarımızdır. Koltuklarımızın zamanla kaplaması yiyecek, içecek, sigara, sıcaklık ve nem koşulları sebebiyle zarar görmektedir. Eğer çok eskiyse zamana yenik düşmektedir. Koltuk döşemeleri eskimektedir. Veya çocuklarımızın kimi zaman amaç dışında kullanımı neticesinde kolçak ve iskeleti de zarar görebiliyor. Yada yanlış temizlik maddleri kullanımı da koltuk döşemesinin eskimesine neden olabiliyor.
Koltuk döşemeleriniz yukarıdaki sebeplerden birinden zarar gördüğünde atmak yerine bize koltuk döşemenizi yeniletebilirsiniz. Bunun için uzman personelimiz sizi ziyaret ederek doğru kumaşı seçmenizde yardımcı olacaktır. Böylece koltuklarınızın döşemesini yenilediğinizde tamamen isteğinize göre ister klasik, ister retro, isterseniz modern bir görünüme kavuşturmakta size fikirler vereceğiz. Eğer isterseniz koltuk döşemenizle uyumlu birçok yastık ve kırlent modeli arasından ilaveler ile görünümünü değiştirebilirsiniz. Tabii ki aynı koltuk minderlerini kullanmak zorunda değilsiniz. Size daha fazla rahat edeceğiniz koltuk minderi süngeri seçiminde de yardımcı olacağız.
Şimdi diyeceksiniz ki "Bu işlemler nasıl olacak?" İlk olarak bizi 0543 866 87 98 numaralı telefondan arayıp bilgi aldıktan sonra sizden mesajlaşma programı "Whatsapp" ile veya sitemizi ziyaret ederken gördüğünüz "Teklif Al" butonlarından tıklayarak çıkan penceredeki bilgileri doldurup en az 1 adet en çok 5 adet koltuk döşeme yapılmasını istediğiniz koltukların resimlerini göndererek bizden fiyat alınız. Eğer telefonda fiyatı kabul ederseniz size kapınıza kadar kumaş seçimi ve diğer ayrıntıları görüşmek için geleceğiz. Kumaş seçimi ve gerekli şartlarda anlaşma sağlandıktan sonra imza altına aldığımız sözleşme ile koltuklarınız ücretsiz olarak adresinizden teslim alındıktan sonra iş sürecimiz başlamış olur. İşin durumuna göre koltuk döşeme işleriniz 7 ile 15 gün içinde sizlere yine nakliyesi ücretsiz olmak üzere teslim edilmektedir.

İşinizin tutarı sözleşme ilk imza altına alındıktan hemen sonra yarısı nakit veya kredi kartı ödeme şekillerden biri ile tahsil edilmektedir. Tutarın geri kalanı ise iş tesliminde hemen alınmaktadır. Yine nakit veya kredi kartı seçenekleri ile tutarın geri kalanını ödeyebilrisiniz.