İzmir Koltuk Kaplama

Evmizde kullandığımız mobilyaların en önemlisi salonda üzerinde televizyon seyrettiğimiz, oturup sohbet ettiğimiz, dinlenmek için uzandığımız, keyifle vakit geçirdiğimiz koltuk ve kanepelerimizdir. Bu kanepe ve koltuklarımız kumaş veya deri malzemeden kaplamaları yapılmış olabiliyor. Kimi zaman çocuğunuzun yanlışlıkla döktüğü yiyecek ve içeklerle kirlenebiliyor. Ya da üzerinde sigara yanığı ve elibiselerimizin metal aksamları ile zedelenebiliyor. Veya temizleme esnasında yanlış işlemler yapıldığında da eskime gerçekleşebiliyor.
Koltuklarınızı atmak yerine seçeceğiniz farklı kuşalar ile moda veya klasik renklerle kombinler yaparak kullanabilirsiniz. Ayrıca yastık ve minderleriniz yok ise ekstra yastık ve minder alarak kaplattığınız koltuğu farklı bir tasarıma kavuşturabilirsiniz. Bunun yanında koltuklarınızı kaplattığınız tüm kumaşlar silinebilir, leke tutmaz, antibakteriyel ve alev almaz özelliğe sahiptir. Uzman personelimiz size doğru kumaşı seçmenizde rehberlik edecektir. İster retro, ister klasik, isterseniz modern kumaş tarzlarımızdan birini seçerek tasarıma katkıda bulunabilirsiniz.
Şimdi diyeceksiniz ki "Bu işlemler nasıl olacak?" İlk olarak bizi 0543 866 87 98 numaralı telefondan arayıp bilgi aldıktan sonra sizden mesajlaşma programı "Whatsapp" ile veya sitemizi ziyaret ederken gördüğünüz "Teklif Al" butonlarından tıklayarak çıkan penceredeki bilgileri doldurup en az 1 adet en çok 5 adet koltuk kaplama yapılmasını istediğiniz koltukların resimlerini göndererek bizden fiyat alınız. Eğer telefonda fiyatı kabul ederseniz size kapınıza kadar kumaş seçimi ve diğer ayrıntıları görüşmek için geleceğiz. Kumaş seçimi ve gerekli şartlarda anlaşma sağlandıktan sonra imza altına aldığımız sözleşme ile eşyalarınız ücretsiz olarak adresinizden teslim alındıktan sonra iş sürecimiz başlamış olur. İşin durumuna göre koltuk kaplama ve döşeme işleriniz 7 ile 15 gün içinde sizlere yine nakliyesi ücretsiz olamk üzere teslim edilmektedir.

İşinizin tutarı sözleşme ilk imza altına alındıktan hemen sonra yarısı nakit veya kredi kartı ödeme şekillerden biri ile tahsil edilmektedir. Tutarın geri kalanı ise iş tesliminde hemen alınmaktadır. Yine nakit veya kredi kartı seçenekleri ile tutarın geri kalanını ödeyebilirsiniz.