İzmir Koltuk Sünger Değişimi

Evimizde üstünde en çok zaman geçirdiğimiz koltuk, kanepe, berjer, koltuk takımı gibi mobilyaların kullanıma bağlı olarak süngerleri esnekliğini kaybetmektedir. Eğer evde çocuklar var ise bu mobilyaları amacı dışında kullanmaları sonucu hoş olmayan sonuçlar ortaya çıkabiliyor. Bu sonuçlara bağlı olarak süngerler rahat ve ortopedik olmaktan çıkıyor. Bu koltukları kullanmaktan bel, boyun ve omur ağrıları oluşabiliyor. Bunlardan kurtulmak için koltuk süngerlerinizi değiştirebilirsiniz.
Koltuk süngeri değiştirme, berjer süngeri değiştirme, üçlü koltuk süngeri değiştirme, kanepe süngeri değiştirme için farklı densitilerde olan süngerlerden seçim yaparak koltuk süngerlerinin değişimini sizler için yapıyoruz. Uzman personelimiz birçok sünger çeşidi içinden seçim yapmanızda size yardımcı olacak. Koltuk süngerlerinizi yenileyerek uzun süre sağlıklı ve ortopedik olarak kullanacağınız mobilyalar oluşturmak bizim işimiz.
Şimdi diyeceksiniz ki "Bu işlemler nasıl olacak?" İlk olarak bizi 0543 866 87 98 numaralı telefondan arayıp bilgi aldıktan sonra sizden mesajlaşma programı "Whatsapp" ile veya sitemizi ziyaret ederken gördüğünüz "Teklif Al" butonlarından tıklayarak çıkan penceredeki bilgileri doldurup en az 1 adet en çok 5 adet koltuk süngeri değişimi yapılmasını istediğiniz koltukların resimlerini göndererek bizden fiyat alınız. Eğer telefonda fiyatı kabul ederseniz size kapınıza kadar sünger, kumaş seçimi ve diğer ayrıntıları görüşmek için geleceğiz. Sünger, Kumaş seçimi ve gerekli şartlarda anlaşma sağlandıktan sonra imza altına aldığımız sözleşme ile eşyalarınız ücretsiz olarak adresinizden teslim alındıktan sonra iş sürecimiz başlamış olur. İşin durumuna göre koltuk süngeri yenileme işleriniz 7 ile 15 gün içinde sizlere yine nakliyesi ücretsiz olmak üzere teslim edilmektedir.

İşinizin tutarı sözleşme ilk imza altına alındıktan hemen sonra yarısı nakit veya kredi kartı ödeme şekillerden biri ile tahsil edilmektedir. Tutarın geri kalanı ise iş tesliminde hemen alınmaktadır. Yine nakit veya kredi kartı seçenekleri ile tutarın geri kalanını ödeyebilirsiniz.