İzmir Koltuk Yüzü Değişimi

Evimizde en çok zaman geçirdiğimiz odalarımız olan oturma odası ve salonumuzdur. Bu odalarda kullandığımız koltuk, kanepe, berjer, koltuk takımı gibi mobilyaların kullanıma bağlı olarak yüzleri eskimektedir. Özellikle yiyecek içecek lekesi, eğer evde evcil hayvan besliyorsak delinme yırtılma gibi birçok sonuç ortaya çıkabiliyor. Bu sonuçlara bağlı olarak da eskime ve hoş olmayan bir görünüm oluşuyor. Bunlardan kurtulmak için koltuk yüzü kaplama yaptırabilirsiniz.
İzmir ve tüm ilçelerinde size bir telefon kadar yakınız. Aynı zamanda sitemizdeki formları doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Koltuk yüzü değiştirme, berjer yüzü değiştirme, üçlü koltuk yüzü değiştirme, kanepe yüzü değiştirme için farklı kumaşlardan seçim yaparak koltuk yüzlerinizin tamamen değişimini sizler için yapıyoruz. Uzman personelimiz moda renklerden, klasik tasarımlara kadar birçok kumaş çeşidi yelpazesiyle seçim yapmanızda size yardımcı olacak. Koltuk yüzlerinizin görünümünü baştan aşağı yenileyerek uzun süre zevkle kullanacağınız tasarımlar oluşturmak bizim işimiz.
Şimdi diyeceksiniz ki "Bu işlemler nasıl olacak?" İlk olarak bizi 0543 866 87 98 numaralı telefondan arayıp bilgi aldıktan sonra sizden mesajlaşma programı "Whatsapp" ile veya sitemizi ziyaret ederken gördüğünüz "Teklif Al" butonlarından tıklayarak çıkan penceredeki bilgileri doldurup en az 1 adet en çok 5 adet koltuk yüzü değişimi yapılmasını istediğiniz koltukların resimlerini göndererek bizden fiyat alınız. Eğer telefonda fiyatı kabul ederseniz size kapınıza kadar kumaş seçimi ve diğer ayrıntıları görüşmek için geleceğiz. Kumaş seçimi ve gerekli şartlarda anlaşma sağlandıktan sonra imza altına aldığımız sözleşme ile eşyalarınız ücretsiz olarak adresinizden teslim alındıktan sonra iş sürecimiz başlamış olur. İşin durumuna göre koltuk yüzü kaplama ve yenileme işleriniz 7 ile 15 gün içinde sizlere yine nakliyesi ücretsiz olamk üzere teslim edilmektedir.

İşinizin tutarı sözleşme ilk imza altına alındıktan hemen sonra yarısı nakit veya kredi kartı ödeme şekillerden biri ile tahsil edilmektedir. Tutarın geri kalanı ise iş tesliminde hemen alınmaktadır. Yine nakit veya kredi kartı seçenekleri ile tutarın geri kalanını ödeyebilirsiniz.