İzmir Mobilya Boyama

Evinizde kullandığınız koltuk, sandalye, komidin, sehpa, orta sehpa, masa, şifoniyer, tel dolap, elbise dolabı, dolap, gardırop, ayakkabı dolabı, konsol, vitrin gibi ahşap ürünleriniz zamanla temizlik, nem, dış etkenler gibi sebeplerden dış yüzeyleri aşınmakta ve çatlamaktadır. Bunun önüne geçmek için mobilyaları boyamak önemlidir. Daha uzun yıllar kullanmanızı sağlar. Firmmaız koltuk boyama, sandalye boyama, komidin boyama, sehpa boyama, orta sehpa boyama, masa boyama, şifoniyer boyama, tel dolap boyama, elbise dolabı boyama, dolap boyama, gardırop boyama, ayakkabı dolabı boyama, konsol boyama, vitrin boyama işlemlerini en iyi şekilde yapmaktadır.
Özellikle eskimiş koltuk, sandalye, komidin, sehpa, orta sehpa, masa, şifoniyer, tel dolap, elbise dolabı, dolap, gardırop, ayakkabı dolabı, konsol, vitrin gibi ürünleriniz konusunda uzman personelimiz sizlere dekorasyonunuza ve eşyalarınıza uygun renk seçiminde faydalı öneriler sunmaktadır. Bunun yanında mobilya boyama, yenileme sonrasında bakımı ve temizliği konusunda gerekli bilgileri uzman personelimiz size aktarmaktadır.
Şimdi diyeceksiniz ki "Bu işlemler nasıl olacak?" İlk olarak bizi 0543 866 87 98 numaralı telefondan arayıp bilgi aldıktan sonra sizden mesajlaşma programı "Whatsapp" ile veya sitemizi ziyaret ederken gördüğünüz "Teklif Al" butonlarından tıklayarak çıkan penceredeki bilgileri doldurup en az 1 adet en çok 5 adet cila ve boyama istediğiniz mobilyaların resimlerini göndererek bizden fiyat alınız. Eğer telefonda fiyatı kabul ederseniz size kapınıza kadar malzeme, kumaş seçimi ve diğer ayrıntıları görüşmek için geleceğiz. Malzeme, Kumaş seçimi ve gerekli şartlarda anlaşma sağlandıktan sonra imza altına aldığımız sözleşme ile mobilyalarınız ücretsiz olarak adresinizden teslim alındıktan sonra iş sürecimiz başlamış olur. İşin durumuna mobilya cila işleriniz 10 ile 20 gün içinde sizlere yine nakliyesi ücretsiz olmak üzere teslim edilmektedir.

İşinizin tutarı sözleşme ilk imza altına alındıktan hemen sonra yarısı nakit veya kredi kartı ödeme şekillerden biri ile tahsil edilmektedir. Tutarın geri kalanı ise iş tesliminde hemen alınmaktadır. Yine nakit veya kredi kartı seçenekleri ile tutarın geri kalanını ödeyebilrisiniz.