İzmir Mobilya Cilalama

Evinizde salon, oturma odası, yatak odası gibi yerlerde kullandığımız ahşap ve aksamı ahşap olan mobilyalar eskidiğinde onlarla vedalaşmak istemeyiz. Bu mobilyalar hem görünüp hem de barındırdığı hatıralar ile farklı bir hava katar evlerimize. Bu sebeple onları atmak yerine yenileyip ve üstünde birçok çalışma gerçekleştirip kullanmak istemez misiniz? İşte bize bu konuda devereye girip masa cilalama, sandalye cilalama, koltuk cilalama, komodin cilalama, şifoniyer cilalama, sehpa cilalama, orta sehpa cilalama, portmanto cilalama, dolap cilalama ve bu tüm ürünlerin yenileme hizmeti ile karşınızdayız.
Özellikle eskimiz ahşap koltuk, sandalye, dolap, şifoniyer, askılık, masa, sehpa, orta sehpa, zigon sehpa, tel dolap, konsol, vitrin gibi ürünleriniz konusunda uzman personelimiz sizlere cila ve yenileme konusunda gerekli fikirleri sunduktan sonra en iyiye ulaşmak için gerekli işlemleri gerçekleştirmektedir. Bunun yanında yenileme sonrasında bakımı ve temizliği konusunda gerekli bilgileri uzman personelimiz size aktarmaktadır.
Şimdi diyeceksiniz ki "Bu işlemler nasıl olacak?" İlk olarak bizi 0543 866 87 98 numaralı telefondan arayıp bilgi aldıktan sonra sizden mesajlaşma programı "Whatsapp" ile veya sitemizi ziyaret ederken gördüğünüz "Teklif Al" butonlarından tıklayarak çıkan penceredeki bilgileri doldurup en az 1 adet en çok 5 adet cila ve boyama istediğiniz mobilyaların resimlerini göndererek bizden fiyat alınız. Eğer telefonda fiyatı kabul ederseniz size kapınıza kadar malzeme, kumaş seçimi ve diğer ayrıntıları görüşmek için geleceğiz. Malzeme, Kumaş seçimi ve gerekli şartlarda anlaşma sağlandıktan sonra imza altına aldığımız sözleşme ile mobilyalarınız ücretsiz olarak adresinizden teslim alındıktan sonra iş sürecimiz başlamış olur. İşin durumuna mobilya cila işleriniz 10 ile 20 gün içinde sizlere yine nakliyesi ücretsiz olmak üzere teslim edilmektedir.

İşinizin tutarı sözleşme ilk imza altına alındıktan hemen sonra yarısı nakit veya kredi kartı ödeme şekillerden biri ile tahsil edilmektedir. Tutarın geri kalanı ise iş tesliminde hemen alınmaktadır. Yine nakit veya kredi kartı seçenekleri ile tutarın geri kalanını ödeyebilrisiniz.