Bergama Koltuk Döşeme

bergama koltuk döşeme

Bergama koltuk döşeme firması olarak yaptığımız hizmetler hakkında bilgi almak için yazımızın devamını okuyabilirsiniz. Bu yazımızda Egemen Koltuk Döşeme olarak Bergama’da verdiğimiz koltuk tamir ve döşeme hizmetlerimiz hakkında bilgiler paylaştık.

Bergama Koltuk Döşeme Firması

İzmir’in birçok noktasında koltuk tamir, kaplama ve döşeme hizmeti veren firmamız Egemen Koltuk Döşeme aynı zamanda Bergama bölgesinde de hizmet veriyor. Profesyonel ekiplerimiz tarafından yürütülen bu çalışmalarda evlerinize kadar geliyoruz, tamir edilmesi gereken ve döşeme yapılması gereken koltuklarınızı tespit ediyoruz ve hızlı bir şekilde çalışmalara başlıyoruz.

Tek amacı müşterilerine kusursuz hizmet vermek olan firmamız aynı zamanda uygun fiyat politikası sayesinde en detaylı koltuk tamirlerini ve döşemelerini dahi çok uyguna yaptırmanızı sağlıyor. Gelin birlikte Bergama’da verdiğimiz hizmetlere göz atalım.

Bergama Koltuk Döşeme Hizmetleri

Bergama koltuk döşeme hizmetleri kapsamında yaptığımız çalışmalar şu şekildedir;

  • Bergama içerisinde adresinizden koltuklarınızı alıyoruz
  • Bergama koltuk tamir hizmetleri kapsamında yıpranmış koltuklarınızı yeniliyoruz
  • Bergama koltuk kaplama ile koltuklarınıza yeni bir görünüm katıyoruz

 

bergama koltuk döşeme telefon numarası
bergama koltuk döşeme telefon numarası

Bu hizmetlerimizden faydalanmak için +90 543 866 87 98 numaralı WhatsApp numaramıza mesaj gönderebilirsiniz. Ekibimiz size en kısa süre içerisinde ulaşacak ve randevu planlaması yapacaktır.

Bergama Koltuk Döşeme-Tamir Fiyatları

Müşterilerimiz anlaşma yapmadan önce koltuk tamir ve döşeme hizmetlerinin ne kadara mâl olduğunu merak ediyor. Ancak ne yazık ki buradan işlem ücretleri hakkında bilgi vermemiz mümkün değil.

Hizmet fiyatlarımız hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz bizi yukarıda verdiğimiz telefon numarasından arayabilirsiniz. Aynı zamanda web sitemizde bulabileceğiniz harita konum bilgisini kullanarak bizi yerimizde ziyaret edebilir ve koltuk döşeme-tamir fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ekiplerimiz mobilyalarınızı inceledikten sonra yapılacak işleme ve mobilya sayısına göre sizlere bir fiyat tablosu çıkaracaktır. Unutmayın! Bu süreçte sizlere olabilecek en uygun fiyatı teklif edeceğiz.

Bergama Koltuk Tamir Firması

Müşterilerimizin merak ettiği bir diğer husus ise koltuk tamir ve döşeme hizmetlerinin nasıl işlediğidir. Gelin birlikte detaylara göz atalım.

İşleme başlamadan önce sizi evinizde ziyaret ediyoruz. Bunun için firmamıza gelebilir ya da telefon ile randevu alabilirsiniz.

Daha sonra evinizde yapılması gereken tamir işlemlerini ve döşeme modellerini konuşuyoruz. Ardından ekiplerimiz mobilyalarınızı evinizden alıyor ve tamir yapılacak yere getiriyor.

Son aşama olan tamir/döşeme aşamasında alanında profesyonel olan ekibimiz gerekli işlemleri başlatıyor ve en kısa süre içerisinde teslimatı gerçekleştiriyor.

Bergama Koltuk Kaplama Hizmetleri

Bergama koltuk döşeme firması olarak sunduğumuz profesyonel hizmetlerden faydalanmak isterseniz bizi her zaman arayabilir ya da yerimizde ziyaret edebilirsiniz. Aynı zamanda İzmir genelinde hizmet verdiğimiz bölgeleri de şu şekilde sıralamak istiyoruz;

Bergama koltuk döşeme firması olarak sizlere hizmet vermek için sabırsızlanıyoruz. Eğer siz de bu başarılı hizmetlere tanıklık etmek isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

0/5 (0 Reviews)

Hemen Fiyat Alın

Fill out this field
Fill out this field

0543 866 87 98

Menü
Telefonla ara
WhatsApp