Bergama koltuk döşeme hizmeti ile kaliteyi evinize getiriyoruz. Sunulan koltuk kaplama ve döşeme işlemlerinde hizmetin öncesi ve hizmet sırasında yapılacak bütün işlemler ve ödemeler kurumumuz tarafından şeffaf bir politika kapsamında sunulmaktadır. İşlem sırasında gerçekleştirilecek aşamaların detaylı bir şekilde aktarılması ve haberdar edilmesi bizim için oldukça önemlidir. Alanda inceleme yapılarak koltuk ve döşemelerde yaşanan pürüzlerin ne olduğu tespit edilir. Ardından kullanılacak yeni malzemeleri koltuk rengi ve döşemenin yenilenmesi için işlemler başlatılır.

İzmir koltuk döşeme hizmeti sunulurken süreçte ortak bir fikir birliğine varabilmek sizlerin memnuniyeti doğrultusunda bir hizmet sunabilmek bizler için değerlidir. Uygun kaplama ve renk seçimi üzerinde ortak bir fikir birliğine varıldıktan sonra mobilyalarınız özel aracımız ile atölyelere götürmektedir. Konuşulan işlemler atölyede uygulandıktan sonra belirlenen gün ve saatte istenen yere teslimi sağlanmaktadır.

Bergama Koltuk Döşeme Fiyatları

Koltuk kaplama ve döşeme uygulamaları profesyonel bir geçmişe sahip olan firmamız çalışanları tarafından en uygun fiyatlar ile sağlanmaktadır. Yapılan çalışmalarda kalite ve güler yüzlü iletişim önceliğimizdir. Bu prensipler doğrultusunda sunmuş olduğumuz hizmette her bütçeye uygunluk sağlayacak bir hizmet sunabilmek de bizim için önemlidir. Bergama koltuk döşeme ücreti hakkında ön bir bilgiye sahip olabilmek için iletişim numaramızı kullanabilirsiniz. Daha detaylı ve tutarlı bir ücretlendirme için faydalanılacak hizmette yenilenmesi yapılacak olan mobilyanın ön incelemeden geçirilmesi gerekir. Ücretsiz servisler ile istenen alana gelinerek değişimi yapılacak olan mobilya incelemesi yapılır. Karşılıklı görüşmeler doğrultusunda mobilyanın astarının yenilemesi, kumaş değişimi, renk ve desen belirlenmesi sağlanmaktadır. Uygulama aşamasına geçilip işlemlerin tatbik edilmesi atölyelerimiz de sağlanmaktadır.

Bergama Koltuk Kaplama

Bergama Koltuk Kaplama

Bergama koltuk kaplama hizmetini sunarken kaliteli ve şık tasarımları göz önünde bulundurmaktayız. Eskimiş, eski canlılığını yitirmiş olan yıpranmış, yırtılmış kumaşlar kaplama hizmeti ile yeni bir görünüme kavuşturuluyor. Koltuk kaplama hizmetimiz kapsamında köşe koltuk takımları, ikili kanepeler, berjer koltuk takımları, kafe, restoran, otel, ev ve işyerlerindeki mobilyalar üzerine uygulanacak revizyon işlemlerinde çalışmalar göstermekteyiz. Koltuk üzerinde kullanılan döşemelerin rengi kaplama da kullanılacak modern çizgi ve desenler ile uyum halinde olmalıdır.

Bergama Koltuk Döşeme Telefon Numarası

Bergama koltuk döşeme iletişim numarasını arayarak kusursuz hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Uzun yıllardır bu sektörde var olmaktan kaliteli ve işlevsel bir hizmet sunmaktan dolayı memnuniyet duyuyoruz. Yaşam alanı içerisinde kullanılan oturma gruplarını yeni hale getirerek daha rahat bir kullanım sağlamayı hedeflemekteyiz. Yüzeyi eskiyen, astarı yırtılan kumaş, zedelenmiş, rengi solmuş ve eski canlılığını yitirmiş olan koltuk döşemeleri kısa sürede yeni ve modern bir görünüme kavuşturulmaktadır. Ev ve iş yerinde bulunan mobilyaların revizyon çalışmaları için yapılacak uygulamalar ve fiyatlar hakkında bilgi sahibi olabilmek için iletişim numaramızı kullanabilirsiniz. Kısa sürede ekip elemanlarımız sizlerle irtibata geçerek uygun gün ve tarihte randevu oluşturulmasını sağlamaktadır.

Konforu ve kaliteyi ön planda tutarak hizmet almak isteyen müşterilerimiz için iletişime geçebilecekleri telefon numaramız: 0(543) 866 87 98

Bu gönderiyi değerlendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Average: 0]
Telefonla ara
WhatsApp