Beydağ Koltuk Döşeme

Beydağ koltuk döşeme hizmetimiz kaliteli ve güleryüzlü ekip elemanlarımız tarafından sağlanıyor. Profesyonel ve sistematik bir çalışma doğrultusunda eskimiş ve kullanımı zorlaşmaya başlayan mobilyaların döşemelerinde kusursuz bir işçilik sağlanmaktadır. Uzun yıllardır kullanıyor olduğumuz eskimiş ve modernliğini yitirmiş olan koltuk döşemeleri kısa sürede yeni ve modern desenler ile buluşturmaktadır. Sunulan hizmetimiz içerisinde berjer koltuk kaplaması, L koltuk köşem mobilya kaplamaları, puf üzerine kumaş kaplama uygulamaları, ev ve işyerlerinde sağlanmak ile beraber kullanılan mobilyaların yeniden revizyon edilmesi boya ve cilalama işlemleri de sağlanabilmektedir.

İzmir koltuk döşeme hizmeti sunulurken koltuk üzerine yeniden tasarımı gerçekleştirilecek olan kumaşın yapısı da ortak bir fikir birliği doğrultusunda yenilenmektedir. Koltuğun astarı, genel dokusu, mobilyada kullanılan derinin tabakası, iç dolgu malzemesi, konforu sağlayan yayları tamamen değiştirilerek yepyeni bir görünüm sunulur.

Beydağ Koltuk Döşeme Fiyatları

Beydağ koltuk döşeme ücreti hakkında ön bir fikir sahibi olabilmek mümkündür. Koltuk döşeme kaplama, yenileme, cilalama, boyama ve desen çalışması uygulama işlemleri doğrultusunda genel bir ücret oluşturulmaktadır. Ürün üzerinde bir ön inceleme yapılması gerekir. Bunun için iletişim numaramızı kullanarak bizlere ön randevu talebine oluşturabilirsiniz. Ekip elemanlarımız kısa sürede sizlerle irtibata geçerek uygun gün ve tarihte randevu oluştururlar. Oluşturulan randevu gününde ön inceleme yapılarak uygun bir bütçe doğrultusunda fiyatı çıkarımında bulunulur. Çalışmalarında profesyonelliği ve müşteri memnuniyetini esas alarak işlemini uygulayan firmamız tarafından yapılacak her türlü alışverişte piyasaların dengesi ve bütçeye dost bir fiyat uygulaması sağlanmaktadır.

Beydağ Koltuk Kaplama

Beydağ Koltuk Kaplama

Beydağ koltuk kaplama hizmetleri ikili görüşmeler doğrultusunda sağlanmaktadır. Ekip elemanlarımız uzun yıllardır belirli bir tecrübe kazanmış ve bu kazanımlarını müşteri memnuniyeti odaklı olarak daha modern bir çerçevede sunabilmeye çalışmaktadır. Önemli olan mobilyalarınız üzerinde kişiselleştirebilmeyi en üst seviyede sizlere sağlayabilmektir. Bu amaçla yapılacak kaplama uygulamalarında tercih edeceğiniz desenler görseller ve geometrik çizgiler bizler için oldukça önemlidir. Ön bilgilendirme doğrultusunda yapılacak olan çalışmalarda kaplama işlemleri sağlanmaktadır. Yapılacak olan çalışmalar; boyama, şekillendirme ve belirli bir kalıp oluşturma aşaması atölyelerimiz de gerçekleştirilmektedir. Son moda teknolojiye uyumlu olan teçhizatlar yardımı ile sağlanan bütün hizmetler kusursuz ve memnuniyet sağlayacak bir içerik barındırmaktadır.

Beydağ Koltuk Döşeme Telefon Numarası

Beydağ koltuk döşeme iletişim numarasını kullanarak bulunulan ortamdaki koltuk ve mobilyaların restorasyon çalışmaları başlatılmaktadır. Randevu talebinizi iletişim numaraları aracılığı ile kurumumuza ileterek hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Ekip elemanlarımız ücretsiz servisler ile istenilen alana gelerek ön bir incelemede bulunmaktadır. Mobilyalarınızın yıpranmışlık düzeyi, kumaşındaki yaşanan deformeler ve üzerinde uygulanacak işlemler göz önünde bulundurularak ortak bir anlaşmaya varılır. İsteğiniz doğrultusunda yapılacak renk değişimleri ve modern çizgilerin tasarımı atölyelerimiz de gerçekleştirilmektedir. Ön inceleme sonrasında alınan her bir mobilya yüksek kalite standardı barındıran teçhizatlarla yenilenmiş görünümüne kavuşturulmaktadır.

Sunmuş olduğumuz hizmet hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için kullanabileceğiniz iletişim hattı: 0 (543) 866 87 98

Bu gönderiyi değerlendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Average: 0]
Telefonla ara
WhatsApp