Alaçatı Koltuk Döşeme

Alaçatı koltuk döşeme firması olarak uzun yıllardan bu yana Alaçatı’da koltuk yenileme çalışmaları yürütüyoruz. Söz konusu bu çalışmalar içerisinde koltuk döşemesinden tamirine kadar birçok hizmet bulunuyor. Detaylı bilgi için sizlere hazırladığımız bu içeriğe göz atabilirsiniz.

Alaçatı Koltuk Döşeme Firması

Başta Alaçatı olmak üzere İzmir’in pek çok noktasında koltuk yenileme çalışmaları yürüten firmamız başarılı çalışmalara imza atarak koltuklarınızı sıfır ayarına getiriyor. Özellikle 10 yıldan fazla süredir kullanılan koltuklarınızı alarak döşeme ve tamir işlemlerini uyguluyor ve ilk günkünden daha iyi bir şekilde sizlere teslim ediyoruz. Belki de çöpe atacağınız koltuk takımlarınızı Egemen Koltuk Döşeme firmamız sayesinde çok uygun fiyatlara yeniletebiliyorsunuz 😊

İçeriğimizin devamında Alaçatı’da verdiğimiz koltuk yenileme hizmetlerinin süreci hakkında bilgiler verdik. Gelin öncesinde yaptığımız çalışmalar ve Alaçatı koltuk döşeme telefon numarası bilgileri hakkında konuşalım.

Alaçatı Koltuk Döşeme Hizmetleri

Alaçatı koltuk döşeme hizmetleri kapsamında yaptığımız çalışmalar şu şekildedir;

  • Koltuk cilalama
  • Sünger yenileme
  • Koltuk döşeme
  • Koltuk kaplama
  • Koltuk bakımı
  • Koltuk tamir

Bu hizmetlerimizden faydalanmak için +90 543 866 87 98 numaralı WhatsApp numaramıza mesaj gönderebilirsiniz. Ya da web sitemizde bulunan iletişim sekmesinden harita bilgilerini kullanarak bizi yerimizde ziyaret edebilirsiniz. Aynı zamanda WhatsApp üzerinden de konum bilgisi talep edebilirsiniz 😊

Alaçatı Koltuk Döşeme-Tamir Fiyatları

Yürüttüğümüz çalışmalarda sabit bir fiyat belirlemedik. Bu nedenle bu başlık altında tamir ve döşeme fiyatlarımız hakkında net bir bilgi veremiyoruz.

İşlem ücreti belirlemeden önce sizlerle randevulaşıyor ve evinize/ofisinize gelerek koltuklarınızda birtakım incelemeler yapıyoruz. Bu incelemeler sonrasında ekiplerimiz bir rapor hazırlıyor ve şeffaf bir şekilde yapılması gereken işlemleri sizlere aktarıyor. Sizin bu işlemlere onay vermeniz durumunda ve varsa ekstraları belirtmeniz durumunda firma yetkililerimiz fiyat teklifi sunuyor.

Çalışma için anlaşırsak ilerleyen günlerde çalışmalara başlıyor ve ivedilikle sizlere koltuklarınızı ulaştırıyoruz.

Alaçatı Koltuk Kaplama Hizmetleri

Alaçatı’nın yanı sıra hizmet verdiğimiz diğer bölgeler şu şekildedir;

Alaçatı koltuk döşeme hizmeti için bize ulaşabilirsiniz. Web sitemizde yer alan iletişim bölümünü ziyaret ederek bize ulaşabileceğiniz telefon numaralarını ve atölye adresimizi öğrenebilirsiniz.

0/5 (0 Reviews)

Hemen Fiyat Alın

Fill out this field
Fill out this field

0543 866 87 98

Menü
Telefonla ara
WhatsApp