Bostanlı Koltuk Döşeme

bostanlı koltuk döşeme telefon numarası

Bostanlı koltuk döşeme hizmeti almak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Egemen Koltuk Döşeme firması olarak İzmir’in birçok noktasında olduğu gibi Bostanlı ilçesinde de hizmet vermeye devam ediyoruz.

Bostanlı Koltuk Döşeme Firması

Firmamız Bostanlı başta olmak üzere hemen hemen her İzmir ilçesinde koltuk döşeme çalışmaları yürütüyor. Koltuk döşeme çalışmalarına ek olarak tamirat, tadilat ve diğer yenileme çalışmalarına da devam ediyoruz.

Alanında uzman ve tek olan ekibimiz koltuklarınızı alarak kısa bir süre içerisinde başarılı sonuçlar elde ediyor. Onlarca kurum ve kuruluşun yanı sıra evlerin koltuklarını atölyemize taşıyarak harikalar yaratıyoruz. Yaptığımız çalışmalar sayesinde hem koltuklarınız ilk günkü halinden daha iyi bir duruma geliyor hem de eskisinden sağlam oluyor.

Yaptığımız bu çalışmalar hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz ya da örnek çalışmalarımıza göz atmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bostanlı Koltuk Döşeme Hizmetleri

Firmamız hakkında kısa bir bilgi verdiğimize göre verdiğimiz hizmetlerden de söz etmek istiyoruz.

Bostanlı koltuk döşeme hizmetleri kapsamında yaptığımız çalışmalar şu şekildedir;

  • Koltuk yenileme çalışmaları
  • Koltuk tamir çalışmaları
  • Koltuk kaplama ve döşeme çalışmaları
  • Diğer koltuk işlemleri (bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz)

Bu hizmetlerimizden faydalanmak için +90 543 866 87 98 numaralı WhatsApp numaramıza mesaj gönderebilirsiniz.

Eğer daha önceki çalışmalarımız ile ilgili görsellere ulaşmak isterseniz ya da bizimle yüz yüze bir görüşme planlamak isterseniz Gaziemir’de bulunan atölyemize uğrayabilirsiniz. Atölyemizde sizleri ağırlayabilir ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi verebiliriz.

Atölye konumunu öğrenmek için +90 543 866 87 98 numarasına WhatsApp üzerinden yazarak konum bilgisi talep edebilirsiniz. Aynı zamanda web sitemizdeki haritayı da kullanabilirsiniz.

Bostanlı Koltuk Döşeme-Tamir Fiyatları

Fiyatlarımız sabit olmamakla birlikte koltuk sayısı ve işlem türü gibi faktörlere bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Bu nedenle koltuklarınızı görmeden ve hangi işlemin yapılacağına karar vermeden fiyat bilgisi vermemiz doğru olmayacaktır.

Çalışmalarımızda fiyat teklifi vermeden önce sizi yerinizde ziyaret ediyoruz. Uzman ekibimiz burada gerekli ön tespit çalışmalarını yürüterek koltuklarınızın neye ihtiyaç duyduğunu belirliyor. Daha sonra da yapılacak işlemleri açıklayarak fiyat teklifi yapıyoruz.

Çalışmalarımız için ücret belirlerken tamamen şeffaf oluyor ve detaylı bir açıklama yapıyoruz. Bununla birlikte sizlere daha iyi hizmet verebilmek ve müşteri memnuniyetini sağlamak için uygun fiyat politikası uyguluyoruz.

Bostanlı Koltuk Tamir Firması

Firmamız bünyesinde çalışan ekip üyelerimiz her geçen gün kendilerini bu alanda geliştirmeye devam ediyor. Bu noktada güncel döşeme ve tamir yöntemlerini takip ederken aynı zamanda kaplama çalışmaları için güncel moda ikonlarını da takip ediyorlar.

Bu başarılı ve garantili çalışmalarımızdan faydalanmak isterseniz web sitemizde bulunan iletişim seçeneklerinden birini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Bostanlı Koltuk Kaplama Hizmetleri

Firmamızın İzmir’in birçok noktasında koltuk kaplama ve tamir işlemleri yaptığını söylemiştik. Bu ilçelerden bazılarını sizlerle paylaşmak istiyoruz. İşte detaylar;

Bostanlı koltuk döşeme hizmetleri için bize telefon yoluyla ulaşabilirsiniz. Sizlerle birlikte çalışmak için sabırsızlanıyoruz.

0/5 (0 Reviews)

Hemen Fiyat Alın

Fill out this field
Fill out this field

0543 866 87 98

Menü
Telefonla ara
WhatsApp