Bornova Koltuk Döşeme

Bornova koltuk döşeme hizmeti ile eskiyen ve modern görüntüsünü kaybeden mobilyalar üzerinde yenilik yapılabilmektedir. Klasik bir mobilya içinde kullanılan malzeme yapımında tercih edilen ağacın yapısı göz önünde bulundurularak yaklaşık olarak en az 7 yıl kullanım ömrüne sahiptir. Bu süre 15 ile 20 yıla kadar uzayabilir. Mobilyanın yapım aşamasında dayanıklı malzemelerden üretilmiş olması, yüzeyinde kullanılan kumaşın renginde değişme ve döşeme kısımlarında solma yaşanmayacağı anlamına gelmemelidir. Her ne kadar iskelet kısmı sağlam olsa da görünüşte modern yapısını yitirebilir ve kumaş renginde solmalar yaşanabilir. Böyle bir durumda yeni bir mobilya almak ihtiyacı yerine mobilya üzerindeki döşemelerin yenilenmesi daha sağlıklı ve kullanışlı bir adım olacaktır.

İzmir koltuk döşeme hizmetimiz ile eskiyen mobilya döşemelerini yepyeni hale getirerek farklı renk ve desenler ile estetiksel bir dokunuş sağlamaktayız. Yenilenen koltuk döşemelerinde pamuk ve keten oluşumlu bir malzeme tercih edilebileceği gibi viskon kumaşın doğal yapısı da kullanılabilir. Değişim sağlanırken kullanılacak sentetik yapıdaki kumaşlar mobilyanın daha rahat nefes alabilmesini, ter oluşumundan kaynaklı olabilecek renk solmalarının önüne geçebilmeyi de sağlar. Koltuk üzerinde restorasyon işlemleri uygulanırken karşılıklı anlaşmalar doğrultusunda yenileme işlemi atölyemizde gerçekleştirilir.

Bornova Koltuk Döşeme Fiyatları

Bornova koltuk döşeme ücreti hakkında genel bir fikir sahibi olabilmek için WhatsApp hattımızı kullanabilirsiniz. Burada yapılan ön görüşmeler doğrultusunda hesaplı ve bütçeye uygun bir fiyat belirlemesi müşterilerimize sunulmaktadır. Yaşam standartları herkes için aynı olmayabilir. Oldukça yoğun ve aktif biri yaşam şekline sahipseniz bulunduğunuz ortamdaki mobilyalardan da memnun değilseniz bizlerle iletişime geçerek sürecin hızlandırılmasını sağlayabilirsiniz. Üzerinde çalışma yapılacak döşemeleri değiştirilecek kaplamasında yenilik yapılarak modern bir görünüme kavuşturulacak olan mobilyalarınızın yenilenmesi için iletişim numaralarımızı kullanabilirsiniz. Vakti olmayanlar için WhatsApp hattı üzerinden gönderilecek resimler doğrultusunda uygulanabilecek işlemler hakkında bilgi sunabilmekteyiz. Yapılan görüşmeler doğrultusunda mobilyanın ön incelemesi yapılmakta ortak bir karara varılarak işlem uygulama aşamasına atölyemizde devam edilmektedir.

Bornova Koltuk Kaplama

Bornova koltuk kaplama hizmetlerini sunarken önemli olan müşterinin isteğine uygun bir kaplama hizmeti sunarken daha hesaplı ve kaliteli bir hizmet sağlayabilmektir. Yapılan işlemlerde ulaşılmazlık ya da farklı olma hedefimiz değildir. Burada yapılan bütün çalışmalarda müşterinin zevkine, karakterine ve isteklerini açık olabilmektir. Atölyelerimiz de gerçekleştirilen mobilya kaplama işlemlerinde estetik ve farklı bir tasarımsal işlem sağlamaktayız. Bu alanda işinin ehli olan ekip elemanlarımız kısa sürede yenilenmiş ve estetik olarak modernize edilmiş bir çalışma sağlamaktadır.

Bornova Koltuk Döşeme Telefon Numarası

Bornova koltuk döşeme iletişim numarası ile mobilyalarınızı yenilik ve estetiksel bir dokunuş kazandırıyoruz. Koltuk takımı seçiminde dikkat edilecek olan konular; kumaşın yapısı, renk ve desenlerin birbirine olan uyumudur. Var olan koltuklarınızın yenilenmesi daha parlak, kaliteli ve modern bir görünüme kavuşturulması da tercih olarak kullanacağımız kumaş renk ve desen seçiminde güncel bir görünüm sağlıyoruz. Yapılan işlemler tamamen steril ortamda gerçekleştirilmekte ve sizlere en kaliteli hizmetin sunulabilmesi için alanında uzman ekip elemanlarımız ile çalışmalarımızı sergiliyoruz.

Sağlamış olduğumuz nitelikli hizmetimizin kapsamı hakkında bilgi sahibi olabilmek, oluşabilecek ücretlendirmeleri daha iyi fikir alabilmek için iletişim hattı:0 (543) 866 87 98

Bu gönderiyi değerlendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Average: 0]
Telefonla ara
WhatsApp