Bornova Koltuk Döşeme

Bornova koltuk döşeme firması olarak Bornova da dahil olmak üzere İzmir’in çeşitli noktalarında koltuk döşeme ve tamir hizmetlerini sürdürmeye devam ediyoruz. Bu içeriğimizde Bornova bölgesinde yaptığımız koltuk döşeme ve tamir işleri hakkında bilgiler verdik.

Bornova Koltuk Döşeme Firması

Bornova koltuk döşeme ve tamir firması olan Egemen Koltuk Döşeme firmamız uzunca bir süredir Bornova’da mobilya tamir ve döşeme hizmeti veriyor. İzmir’in birçok bölgesinde verdiğimiz bu profesyonel hizmeti siz değerli Bornova’lılara vermekten mutluluk duyuyoruz.

Ekibimiz hiç durmadan çalışarak eskimiş ve tamir edilmesi gereken koltuk takımlarınızı alıyor, yeniliyor ve eskisinden çok daha iyi bir şekilde sizlere teslim ediyor. Üstelik bu süreçte sizler hiçbir şekilde yorulmuyorsunuz.

Yapmanız gereken tek şey bizden randevu almak ve mobilyalarınızda ne tarz modeller ve tamir istediğinizi söylemek. Geri kalan işlemlerin tamamı profesyonel mobilya döşeme ve tamir ekibimiz tarafından titizlikle yürütülüyor.

Gelin birlikte ekibimizin yaptığı hizmetlere göz atalım.

Bornova Koltuk Döşeme Hizmetleri

Bornova koltuk döşeme hizmetleri kapsamında yaptığımız çalışmalar şu şekildedir;

  • Bornova içerisinde nakliye hizmeti veriyoruz
  • Bornova koltuk tamir ile koltuklarınızda iyileştirme çalıştırmaları yapıyoruz
  • Bornova koltuk kaplama hizmetlerinde profesyonel ekibimiz titiz bir çalışma ile koltuklarınızı eskisinden daha iyi bir hale getiriyor

Bu hizmetlerimizden faydalanmak için +90 543 866 87 98 numaralı WhatsApp numaramıza mesaj gönderebilirsiniz. Eğer bizimle yüz yüze görüşmek isterseniz web sitemizde yer alan firma adresimizi kullanarak işletmemize gelebilir ve daha detaylı bir görüşme yapabilirsiniz.

Bornova Koltuk Döşeme-Tamir Fiyatları

Bornova’da verdiğimiz koltuk kaplama ve tamir hizmetlerinin fiyatları hakkında net bir bilgi vermemiz ne yazık ki mümkün değil. Çünkü koltuk sayısı, yapılması gereken işlemin zorluğu, koltuk türü, yüzey alanı vb. etkenler fiyatlarda değişiklik olmasına yol açıyor.

Ancak sizlere iyi bir haberimiz var. Egemen Koltuk döşeme olarak her zaman uygun fiyat politikası sunmaktayız. İzmir ve çevre illerde bulamayacağınız uygunluğu bizde bulabilirsiniz.

Koltuk döşeme ve tamir hizmetlerinde fiyat vermek için öncelikle koltuklarınızı inceliyoruz. Ardından isteklerinizi dinliyor ve bir maliyet tablosu çıkarıyoruz. Son olarak yapılacak işleme ve koltuk sayısına göre sizlere bir fiyat veriyoruz.

Bornova Koltuk Tamir Firması

Fiyat konusunda anlaşma yaptığımız müşterilerin koltuk takımlarını en kısa süre içerisinde ev veya ofislerinden alıyoruz. Hassas bir süreç olan taşıma sürecinde koltuklarınıza zarar vermemek için olabilecek her türlü detaya dikkat ediyoruz.

Sonraki aşamada mobilyalarınızı atölyemize götürüyor ve ekiplerimiz ile ivedi bir şekilde çalışmalara başlıyoruz. Hızlı bir şekilde çalışmalara başlayan ekibimiz sizin istekleriniz doğrultusunda harikalar yaratarak mobilyalarınızı sizlere geri teslim ediyor. Bu süreç hakkında bilgi almak isterseniz bizi arayabilirsiniz.

Bornova Koltuk Kaplama Hizmetleri

Bornova bölgesi koltuk kaplama ve tamir hizmetlerinde profesyonel destek almak isterseniz Egemen Koltuk Döşeme ile iletişime geçebilirsiniz. Alanında uzman ekibimiz onlarca referansıyla sizleri karşılayacak ve harikalar yaratacaktır.

İzmir’de hizmet verdiğimiz diğer bölgelerden bazılarını şu şekilde sıralayabiliriz;

Bornova koltuk döşeme firması olarak sizlere sadece bir telefon kadar uzağız. Eğer siz de koltuk kaplama ve tamir hizmetlerinde profesyonel destek almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

0/5 (0 Reviews)

Hemen Fiyat Alın

Fill out this field
Fill out this field

0543 866 87 98

Menü
Telefonla ara
WhatsApp