Çeşme Koltuk Döşeme

Çeşme koltuk döşeme firması kapsamında verdiğimiz hizmetler için içeriğimizi okumaya devam edebilirsiniz. Bu yazımızda Egemen Koltuk Döşeme olarak yaptığımız çalışmalar hakkında bilgiler verdik.

Çeşme Koltuk Döşeme Firması

İzmir’in en büyük koltuk döşeme ve tamir firmalarından biri olan Egemen Koltuk Döşeme firmamız İzmir’in birçok noktasında hizmet vermeye devam ediyor. Firmamızın hizmet verdiği ilçelerden biri de Çeşme.

Çeşme’nin birçok noktasındaki resmî kurumların ve diğer müşterilerin eskimiş, bozulmuş ve yıpranmış koltuklarını yeniliyoruz. Döşeme ve tamir çalışmaları ile birlikte koltuklarınızı ilk günkünden daha iyi hale getiriyoruz. Üstelik bu çalışmaların tamamında uygun fiyat garantisi veriyoruz.

Yaptığımız çalışmalarda son teknoloji cihazları ve yöntemleri kullanıyoruz. Bu sayede halihazırda eskimiş koltuklarınıza zarar vermeden yenileme çalışmalarını yürütüyoruz.

Çeşme Koltuk Döşeme Hizmetleri

Firmamız hakkında kısa bir bilgi verdiğimize göre verdiğimiz hizmetler hakkında da bilgi vermek istiyoruz.

Çeşme koltuk döşeme hizmetleri kapsamında yaptığımız çalışmalar şu şekildedir;

  • Koltuk kaplama ve koltuk döşeme
  • Nakliye
  • Bakım ve onarım
  • Katalog model seçimi

Bu hizmetlerimizden faydalanmak için +90 543 866 87 98 numaralı WhatsApp numaramıza mesaj gönderebilirsiniz.

Bununla birlikte web sitemizdeki haritayı kullanarak ya da WhatsApp üzerinden konum talep ederek de bizi yerimizde ziyaret edebilirsiniz. Bu sayede hem koltuklarınız hakkında yüz yüze görüşme yapabilir hem de çalışmalarımızı yerinde inceleyebilirsiniz.

Çeşme Koltuk Döşeme-Tamir Fiyatları

Fiyatlarımız sabit olmadığı için buradan bilgi vermemiz doğru olmayacaktır. Yapılacak tamir—döşeme çalışmaların türüne, işleme alınacak koltuk sayısına ve döşeme tercihinize çalışmalarımızın fiyatları değişiklik göstermektedir.

Fiyat teklifi vermeden önce sizinle randevulaşıyor ve sizleri yerinizde ziyaret ediyoruz. Daha sonra ekiplerimiz ön tespit çalışmaları yaparak koltuklarınızın neye ihtiyaç duyduğunu belirliyor. Son olarak işlem türüne ve tercihlerinize göre fiyat teklifi yapıyoruz.

Her zaman müşteri memnuniyetine önem veren firmamız bu doğrultuda uygun fiyat teklifleri sunmaya devam ediyor. Yani bu başarılı çalışmalara çok uygun fiyatlarla sahip olabilmeniz mümkün 😊

Çeşme Koltuk Tamir Firması

Çeşme koltuk döşeme firmamız alanında uzman ekiplerimiz ile çalışmaya devam ediyor. Onlarca resmî kurumun yanı sıra diğer müşterilerin de referansını toplayarak İzmir’in ve çevre illerin en büyük koltuk döşeme firmalarından biri olma yolunda ilerlemeye devam ediyoruz.

Çeşme Koltuk Kaplama Hizmetleri

Firmamız Çeşme’nin yanı sıra daha birçok noktada koltuk yenileme çalışmaları yapmaya devam ediyor. Bu ilçelerden bir kısmını şu şekilde sıralayabiliriz;

Çeşme koltuk döşeme firması arıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Aynı zamanda Gaziemir’de bulunan ofisimize gelerek de hizmetlerimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

0/5 (0 Reviews)

Hemen Fiyat Alın

Fill out this field
Fill out this field

0543 866 87 98

Menü
Telefonla ara
WhatsApp