Karabağlar Koltuk Döşeme

Karabağlar koltuk döşeme firması arayanlar için hazırladığımız bu içerikte Egemen Koltuk Döşeme olarak verdiğimiz hizmetlerden bahsettik. Eğer siz de Karabağlar’da oturuyorsanız ve koltuk tamir & döşeme hizmeti almak istiyorsanız bu içeriğimiz tam size göre.

Karabağlar Koltuk Döşeme Firması

İzmir’in en büyük koltuk döşeme ve tamir firmalarından olan Egemen Koltuk Döşeme firmamız İzmir’in pek çok noktasında olduğu gibi Karabağlar bölgesinde de hizmetlerine devam ediyor.

Eskimiş, bozulmuş, tamir gerektiren ya da yenilenmesini istediğiniz koltuklarınız evlerinizden ve ofislerinden alıyor ve çalışmalara başlıyoruz. Çalışma boyunca koltuk türünüze ve isteklerinize göre farklı teknikler kullanarak harikalar yaratmaya devam ediyoruz.

Eğer yeni koltuk satın alıp masraf yapmak istemiyorsanız ya da eski koltuklarınızı çöpe atmak istemiyorsanız siz de bu hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey WhatsApp butonuyla bize ulaşmak ya da harita bilgisini kullanarak bizi atölyemizde ziyaret etmek 😊

Gelin birlikte Karabağlar’da verdiğimiz koltuk döşeme ve tamir hizmetlerimizin neler olduğuna göz atalım.

Karabağlar Koltuk Döşeme Hizmetleri

Karabağlar koltuk döşeme hizmetleri kapsamında yaptığımız çalışmalar şu şekildedir;

  • Karabağlar’da sizleri ziyaret ederek koltuklarınızda ne gibi işlemler yapacağınızı kararlaştırıyoruz
  • Karabağlar koltuk tamir hizmetleri ile koltuklarınızı yeniliyoruz
  • Karabağlar koltuk kaplama hizmetlerinde profesyonel ekibimiz koltuklarınızı ilk günkü haline getiriyor

Bu hizmetlerimizden faydalanmak için +90 543 866 87 98 numaralı WhatsApp numaramıza mesaj gönderebilirsiniz. Bununla birlikte Gaziemir’deki ofisimizi yerinde ziyaret ederek de hizmetlerimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Karabağlar Koltuk Döşeme-Tamir Fiyatları

Karabağlar’da sizlere sunmuş olduğumuz koltuk tamir ve döşeme hizmetlerinin fiyatları hakkında net bir bilgi vermemiz ne yazık ki mümkün değil. Çünkü bu hizmetler kendi aralarında farklılık gösteriyor.

Hizmetlerimiz için fiyat teklifi sunarken koltuklarınızı yerinde inceliyor, yapılacak işlemleri belirliyor, ne tarz ekipmanların gerektiğini ve maliyetleri hesaplıyoruz. Daha sonra sizlere fiyat teklifi yapıyoruz. Anlaşma durumunda da ivedi bir şekilde çalışmalarımıza başlıyoruz.

Sizlere iyi bir haberimiz var. Egemen Koltuk Döşeme firmamız kurulduğu ilk günden bu yana sizlere uygun fiyat politikası sunuyor. Yani sizler de bu kaliteli çalışmalara çok uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz.

Karabağlar Koltuk Tamir Firması

Koltuk döşeme firmamız her işlemi titizlikle yerine getiriyor. Yeni nesil teknolojik aletlerin kullanıldığı atölyemizde her çalışanımız koltuklarınıza özenle yaklaşarak harikalar yaratıyor.

Koltuk sayısına ve işlem yoğunluğuna göre birkaç günden birkaç haftaya kadar süren çalışma sürecinden sonra iddialı bir şekilde koltuklarınızı sizlere teslim ediyoruz. İddialı diyoruz çünkü koltuklarınızı gördüğünüzde eski halinden eser kalmadığını göreceksiniz .)

Karabağlar Koltuk Kaplama Hizmetleri

Egemen Koltuk Döşeme firması olarak Karabağlar’ın yanı sıra İzmir’in diğer noktalarında da hizmet veriyoruz. Bu ilçelerden bazılarını şu şekilde sıralayabiliriz;

Karabağlar koltuk döşeme firması olarak sunduğumuz bu hizmetlerden faydalanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tekrardan hatırlatıyoruz. Kalite asla tesadüf değildir 😊

0/5 (0 Reviews)

Hemen Fiyat Alın

Fill out this field
Fill out this field

0543 866 87 98

Menü
Telefonla ara
WhatsApp