Koltuklar zamanla kullanıma bağlı olarak yırtılma ve aşınma gibi sorunlar ile karşılaşır. Ayrıca bu sorunlar kullandığınız koltuğun kalitesi ve kullandığınız süreye göre de ortaya çıkabilir.

Ama yeni koltukların çok pahalı olması sebebiyle yeni koltuk alma şansınız yoksa koltuk döşeme işlemine başvurabilirsiniz. Güzelbahçe koltuk döşeme firmamız koltuklarınızın sorunları kısa zamanda çözmekte ve koltuğunuzu yepyeni hale getirmektedir. Güzelbahçe koltuk döşeme firmamızın hizmetine başvurabilir ve işlemlerin sonunda yeni alınmış gibi güzel koltuklara sahip olabilirsiniz.

Uzun senelerdir vermekte olduğumuz koltukların yenilenmesi işlemlerine Güzelbahçe’de yer alan merkezimizde devam edilmektedir. Güzelbahçe koltuk döşeme firmamıza Güzelbahçe dışındaki semtlerden de başvurabilirsiniz.

Yapılan Tamirat İşlemleri

Güzelbahçe koltuk kaplama hangi marka olursa olsun koltuk tamiri yapmaktadır. Piyasada bulunan markalı ya da markasız tüm koltuklarınızı Güzelbahçe koltuk kaplama merkezimize getirebilirsiniz.

Koltuklarınıza firmamızda yaptırabileceğiniz işlemler arasında şunlar yer alır:

  • Koltuk ya da çekyat kumaşlarının değiştirilmesi,
  • Koltukların yaylarının sadece kırık olanlarının ya da ihtiyaca göre tamamının değiştirilmesi,
  • Koltukların aşınan ya da tamamen kırılan iskelet sistemlerinin tamirleri.

Güzelbahçe koltuk kaplama firmamıza başvuruda bulunarak ilgili işlemlerinden tümünden de yararlanabilirsiniz. Yaptığımız işlerin hepsi de koltuk döşeme Güzelbahçe firmasının garantisi altındadır. Tamirlerin sonrasında yaşadığınız her sorunda yaptığımız işin arkasındayız. Olumsuz durumlarda tamiratları koltuk döşeme Güzelbahçe merkezimizde tekrarlamaktayız.

Koltuk Kaplamalarının Yenilenmesi

Merkezimizde görebileceğiniz gibi yüzlerce koltuk kaplama modelleri arasından seçim yapabilir, hayalinizdeki koltuk takımına ulaşabilirsiniz. Koltuk döşeme Güzelbahçe olarak satışını yaptığımız yani koltuklarınızı kaplayacağımız kumaşların en iyi kaliteye sahip olduklarını bildirmek isteriz. Mağazamıza gelerek Güzelbahçe koltuk döşeme tavsiye isteyebilirsiniz. Kaliteli kumaşlarımızla kapladığımız koltuklarınızı bir ömür boyu kullanacaksınız.

Yay Değişimi

Koltuklarınızın yaylarını da firmamızda değiştirmekteyiz. Yeni yay sistemleri sayesinde koltukta meydana gelen gıcırdama ya da oturunca çökme gibi sorunlar ortadan kalkar. Kullandığımız yay sistemleri de uzun yıllar bozulmadan kalitesini korumaktadır. Yayları taktığımızda yaylardan etkilenilmemesi için koltuklarınıza yeterli düzeyde sünger desteğini de eklemekteyiz.

Maliyet

Güzelbahçe koltuk döşeme maliyeti hususunda da piyasanın en uygun maliyetini sunuyoruz. Uygun fiyata kaliteli bir koltuk tamirine sahip olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Koltuklarınızın iskeletlerinin tamiri ya da yenilenmesi işlemleri hakkında fiyat bilgisi için de mağazamıza gelebilir ya da telefonla bilgi alabilirsiniz.

 

 

Bu gönderiyi değerlendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Average: 0]
Telefonla ara
WhatsApp