Kemalpaşa Koltuk Döşeme

Kemalpaşa koltuk döşeme çalışmalarımız hız kesmeden devam ediyor. Firmamız hem koltuk döşeme çalışmaları hem de koltuk tamir hizmetleri ile koltuklarınızı baştan ayağı yeniliyor.

Kemalpaşa Koltuk Döşeme Firması

Merkezi Gaziemir’de bulunan Egemen Koltuk Döşeme firmamız uzun zamandan bu yana İzmir’in çeşitli noktalarında koltuk yenileme çalışmaları yürütüyor. Kemalpaşa ilçesi de hizmet verdiğimiz ilçelerin başında geliyor.

Firmamız koltuk yenileme çalışmaları kapsamında döşeme ve tamir çalışmalarının yanı sıra sünger değişimi ve cilalama gibi işlemler de uyguluyor. Bu sayede eskiyen ve yıpranan koltuklarınız eskisinden çok daha iyi bir hale geliyor.

Hizmetlerimiz ve referanslarımız hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak isterseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. İçeriğimizin devamında hizmetlerimiz ve iletişim seçenekleri hakkında detaylı bilgilere yer verdik.

Kemalpaşa Koltuk Döşeme Hizmetleri

Kemalpaşa koltuk döşeme hizmetleri kapsamında yaptığımız çalışmalar şu şekildedir;

  • Koltuk döşeme
  • Koltuk kaplama
  • Koltuk tamir
  • Malzeme değişimi

Bu hizmetlerimizden faydalanmak için +90 543 866 87 98 numaralı WhatsApp numaramıza mesaj gönderebilirsiniz. Ayrıca Gaziemir’de bulunan atölyemize gelerek bizleri yerimizde ziyaret edebilir ve çalışmalarımıza yakından göz atabilirsiniz.

Kemalpaşa Koltuk Döşeme-Tamir Fiyatları

Kemalpaşa koltuk kaplama çalışmalarımızda sabit bir fiyat söz konusu değildir. Çünkü her işlemin türü ve zorluğu birbirinden farklılık gösterir. Bu nedenle de fiyat belirlemeden önce koltuklarınızı inceliyoruz.

Ön tespit çalışması yapan ekibimiz sizlerle randevulaşıyor ve randevu tarihi geldiğinde koltuklarınızı yerinde inceliyor. Daha sonra detaylı bir araştırma hazırlayarak sizlere bir rapor hazırlıyor.

Hazırlanan bu raporda koltuklarınızın neye ihtiyaç duyduğu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Tamamen şeffaf bir şekilde sizlere bilgi verdikten sonra koltuk sayısına bağlı olarak işlem ücreti belirliyoruz.

Kemalpaşa Koltuk Tamir Firması

İşlem ücretinde anlaşma sağlamamız durumunda nakliye ekiplerimiz ivedilikle koltuklarınızı alıyor ve çalışmalara başlıyoruz.

Koltuk döşeme ve tamir çalışmalarımızın süresi işlem tipine, koltuk sayısına ve mevcut iş yoğunluğumuza göre değişiklik göstermektedir.

Kemalpaşa Koltuk Kaplama Hizmetleri

Daha önce de söylediğimiz gibi İzmir’in birçok ilçesinde koltuk yenileme çalışmaları yapıyoruz. Bu nedenle içeriğimize son vermeden önce çalışma yaptığımız diğer yerler hakkında bilgi vermek istedik. İşte detaylar;

Kemalpaşa koltuk döşeme hizmetlerimiz genel olarak bu şekilde. Ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

0/5 (0 Reviews)

Hemen Fiyat Alın

Fill out this field
Fill out this field

0543 866 87 98

Menü
Telefonla ara
WhatsApp