Konak Koltuk Döşeme

konak koltuk döşeme

Konak koltuk döşeme firması olan firmamız İzmir’in birçok ilçesinde olduğu gibi Konak bölgesinde de hizmet vermeye devam ediyor. Koltuk döşeme alanında başarılı çalışmalara imza atan ekibimizin hizmetleri hakkında bilgi almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Konak Koltuk Döşeme Firması

Egemen Koltuk Döşeme firmamız İzmir’in önde gelen koltuk döşeme firmalarından biri olarak hizmet vermeye devam ediyor. İlk başlarda İzmir’in bazı yerlerinde çalışmalar yapan firmamız, ilerleyen süreçte başarılı çalışmaları ile kazandığı referansları sayesinde İzmir’in diğer noktalarında da hizmet vermeye başladı.

Firmamızın en çok çalışma yaptığı ilçelerin başında da Konak geliyor. Gaziemir’de bulunan ofisimizden yürüttüğümüz çalışmalar ile birlikte Konak bölgesindeki birçok ailenin ve kurumun koltuklarını yeniledik, eskisinden daha iyi bir görünüme kavuşturduk.

Eğer sizin de eskimiş ve bakım gerektiren koltuk takımlarınız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizlere en kaliteli hizmeti vererek koltuklarınızı eskisinden daha iyi bir görünüme kavuşturabiliriz. Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için web sitemizdeki iletişim seçeneklerinden birini kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Konak Koltuk Döşeme Hizmetleri

Sizlere Konak bölgesinde verdiğimiz hizmetler hakkında kısaca bilgi vermek istiyoruz

Konak koltuk döşeme hizmetleri kapsamında yaptığımız çalışmalar şu şekildedir;

  • Konak içerisinde sizi ziyaret ediyor ve koltuklarınızı özenle teslim alıyoruz
  • Konak koltuk tamir çalışmaları ile koltuklarınıza bakım yapıyoruz
  • Konak koltuk kaplama ile beğendiğiniz modelleri koltuklarınıza işliyoruz
konak koltuk döşeme telefon numarası
konak koltuk döşeme telefon numarası

Bu hizmetlerimizden faydalanmak için +90 543 866 87 98 numaralı WhatsApp numaramıza mesaj gönderebilirsiniz.

Ayrıca web sitemizde bulabileceğiniz harita konum bilgilerini kullanarak Gaziemir’deki ofisimizi ziyaret edebilirsiniz. Bu şekilde hem yüz yüze görüşme yapabilir hem de çalışmalarımızı yakından inceleyebilirsiniz.

Konak Koltuk Döşeme-Tamir Fiyatları

Koltuk döşeme fiyatlarımız değişkenlik göstermektedir. Koltuk sayısı, koltuklara yapılacak döşeme türü ve işlem türü gibi birçok faktör fiyatların belirlenmesinde etkili olmaktadır. Bu nedenle buradan Konak koltuk döşeme fiyatları hakkında bilgi vermemiz mümkün değil.

İyi haber şu ki müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla uyguladığımız uygun fiyat politikası sayesinde çok uygun fiyatlara koltuklarınıza döşeme yaptırabilirsiniz. İzmir çevresindeki en başarılı koltuk döşeme hizmetlerini çok uyguna yaptırmak için bizimle iletişime geçiniz.

Konak Koltuk Tamir Firması

İçeriği sonlandırmadan önce çalışma sürecimizin nasıl işlediğini göstermek istiyoruz.

İlk etapta sizlerle randevu planlayarak ön tespit çalışmaları yapıyoruz. Bu ön tespit çalışmalarında koltuklarınızın döşemesini inceliyor ve sonra neler yapabileceğimizi sizinle tartışıyoruz. Sonraki aşamada kataloglarımızdan döşeme modellerini sizlere gösteriyoruz.

Anlaşma olması durumunda bir gün belirliyor ve koltuklarınızı adresinizden teslim alıyoruz. Daha sonra kısa süre içerisinde çalışmalara başlıyor ve koltuklarınızı yeniliyoruz.

Konak Koltuk Kaplama Hizmetleri

İzmir’de Konak bölgesinin yanı sıra diğer ilçelerde de koltuk döşeme çalışmaları yapıyoruz. Bu ilçelerden bir kısmını sizinle paylaşmak istiyoruz.

İzmir koltuk döşeme hizmetleri kapsamında çalışma yaptığımız ilçelerden bir kısmı şu şekildedir;

Konak koltuk döşeme firması kapsamında sunduğumuz hizmetleri satın almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bizimle iletişime geçmek için web sitemizde bulunan iletişim seçeneklerinden herhangi birini kullanabilirsiniz.

0/5 (0 Reviews)

Hemen Fiyat Alın

Fill out this field
Fill out this field

0543 866 87 98

Menü
Telefonla ara
WhatsApp