Çiğli Koltuk Döşeme

Çiğli koltuk döşeme firması olan Egemen Koltuk Döşeme firmamız İzmir’in birçok noktasında hizmet vermeye devam ediyor. Başta İzmir merkezde yaptığımız bu çalışmaları aynı zamanda Çiğli’de de sürdürüyoruz.

Çiğli Koltuk Döşeme Firması

Egemen Koltuk Döşeme firmamız Çiğli bölgesinde uzun zamandır hizmet vermeye devam ediyor. Koltuk döşeme ve tamir hizmetleri veren firmamız başarılı çalışmaları ile günden güne ismini daha çok duyuruyor.

Başta kamu kurumları olmak üzere pek çok kurumda, ofislerde ve evlerde yürüttüğümüz çalışmalarda eskiyen, yenilenmesi gereken, model değişikliği gereken ve tamir edilmesi gereken mobilyaları topluyor ve eskisinden daha iyi bir hale getiriyoruz.

Titizlikle ve ivedilikle yürüttüğümüz çalışmalarımıza yakından göz atmak isterseniz içeriğimizi okumaya devam edebilirsiniz.

Çiğli Koltuk Döşeme Hizmetleri

Çiğli koltuk döşeme hizmetleri kapsamında yaptığımız çalışmalar şu şekildedir;

  • Yeriniz fark etmeksizin bulunduğunuz noktaya geliyor ve mobilyalarınızı teslim alıyoruz
  • Çiğli koltuk tamir hizmetleri kapsamında yıpranmış koltuklarınızı yeniliyor, gerekli tamir işlemlerini gerçekleştiriyoruz
  • Çiğli koltuk kaplama hizmetlerinde profesyonel ekibimiz profesyonel bir çalışma yürüterek koltuklarınızı ilk günkü haline getiriyor

Bu hizmetlerimizden faydalanmak için +90 543 866 87 98 numaralı WhatsApp numaramıza mesaj gönderebilirsiniz.

Çiğli Koltuk Döşeme-Tamir Fiyatları

Firma olarak yaptığımız hizmetlerin fiyatlarını buradan paylaşmamız yanlış olacaktır. Çünkü işlemlerin tamamında ücret değişikliği söz konusu.

Mobilya tamiri ve koltuk yenileme işlemlerinde işlemin zorluğuna, seçilecek malzemenin kalitesine ve mobilya sayısına göre farklı tutarlarda ücret talep ediyoruz. Ancak size iyi bir haberimiz var.

Firmamız bütün hizmetlerinde sizlere uygun fiyat politikası uyguluyor. Hem koltuk döşeme hizmetlerinde hem de koltuk tamirlerinde çevre bölgelerdeki diğer firmalara oranla daha iyi bir fiyat tablosu çıkarıyoruz.

Çiğli Koltuk Tamir Firması

Çiğli bölgesinde vereceğimiz hizmetlerle ilgili bilgi almak isterseniz bize telefondan ulaşabilirsiniz. Ya da web sitesinde bulunan harita bilgimizi kullanarak atölyemize gelebilirsiniz. Aynı şekilde WhatsApp üzerinden bize ulaşabilir ve konum bilgisi talep edebilirsiniz.

Eğer atölyemize gelecek kadar vaktiniz yoksa bize telefon numaramızla ulaşarak randevu talep edebilirsiniz. Ekibimiz size uygun tarihte bir randevu ayarlayacak ve mobilyaları yerinde inceleyecektir.

İlerleyen aşamada anlaşma olması durumunda mobilyalarınızı bulunduğunuz yerden alacak ve işlemlere başlayacağız.

Çiğli Koltuk Kaplama Hizmetleri

Egemen Koltuk Döşeme firmamız bütün çalışmalarını titizlikle yürütmeye devam ediyor. Alanında ve bölgesinde uzman ekibimiz en karmaşık tamir işlemlerinden tutun da yeni nesil mobilya döşemelerine kadar her türlü çalışmada başarılar yaratmaya devam ediyor.

Resmî kurumlar ve bireysel müşteri referanslarımızı inceleyerek yaptığımız çalışmalara yakından tanık olabilirsiniz. Anlaşma yapmamız durumunda siz de referanslarımız arasında yer alabilirsiniz.

Çiğli Koltuk Döşeme firması olarak çalışma yürüttüğümüz diğer bölgeler yukarıdaki gibidir. Eğer siz de bizden hizmet almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

0/5 (0 Reviews)

Hemen Fiyat Alın

Fill out this field
Fill out this field

0543 866 87 98

Menü
Telefonla ara
WhatsApp