Koltuk döşemeleriniz eskidiği için misafir çağırmaya çekiniyorsunuz ama yeni koltuk alacak kadar paranız yoksa koltuklarınızı kaplatmayı denemelisiniz. Koltuk döşeme ile yeni koltuklara binlerce lira para ödemekten kurtulursunuz. Ayrıca yeni koltuğa vereceğiniz paranın yarısından daha az miktar para harcayarak çok daha kaliteli bir koltuk takımı elde edebilirsiniz. Kısıkköy koltuk döşeme olarak koltuklardaki tüm bozuklukları gideriyoruz. Koltuklarınızın eski haline dönmesi için Kısıkköy koltuk döşeme firması iletişim numaralarından bizle iletişime geçebilirsiniz.

İşlemler Hakkında

Firmamızca yapılan koltuk yenilemelerinde eşyalarınız birçok işlemden geçmektedir. Bu işlemlerin ardından koltuklarınız evinize kadar ücretsiz bir şekilde teslim edilmektedir.

Bu yenilenmeler:

  • Yay sistemleri,
  • Kaplama kumaşları,
  • İskelet (Ahşap kısmı) bölümleri üzerinde yapılır.

Bu yenilemelerin hangilerinin yapılması gerektiğini firma ustalarımız size bildirecekler ve işlemlere ona göre başlayacaklardır. Dilerseniz firmamızda sadece kaplama yani kumaş değişimi yaptırabileceğiniz gibi bütün işlemleri de yaptırabilirsiniz. Kısıkköy koltuk döşeme tavsiye doğrultusunda hareket edebilirsiniz.

Yayların Yenilenme İşlemleri

Koltuklarda en çok eskiyen yerlerin başında yaylar gelir. Koltuk yayları Kısıkköy koltuk döşeme maliyeti içinde çok az yer kaplasa da koltuğu ayağa kaldıran parçalardır. Bu yayların değişimini koltuk döşeme Kısıkköy merkezimize yaptırabilirsiniz. Yaylar zamanla esnekliklerini kaybettikleri için koltuğunuz çökmüş gibi görünür. Kısıkköy koltuk döşeme şubesinde ayrıca yayların yanında koltukta çökme görüntüsü veren sünger değişimlerini de yapmaktayız. Koltuk döşeme Kısıkköysemtinde koltuklarınızın sünger değişimlerinin yapılmasını da isteyebilirsiniz.

Döşemelerde Yenilenme

Koltuk döşeme Kısıkköymağazalarındaki en çok yapılan işlemlerin başında döşeme değişimi gelmektedir. Koltuk kaplama modelleri içinden seçeceğiniz size uygun modeller ile koltuğunuz ustalarımız tarafından özenli bir şekilde kaplanmaktadır. Kısıkköy koltuk kaplama işlemine başlamamız için öncelikle fiyat konusunda bilgilendirilmektesiniz. Bu bilgilendirmeler doğrultusunda koltuğunuza yaptıracağınız işlemleri seçebilirsiniz. Kısıkköy koltuk kaplama işine onay vermenizin ardından başlamakta ve birkaç gün içerisinde kaplama işlemini bitirmekteyiz. Yani Kısıkköy koltuk kaplama işlerinizin bitmesi için haftalarca beklemenize gerek kalmayacaktır.

Ahşap Aksamların Yenilenmesi

Koltukların zaman içerisinde tahta kuruları sebebiyle ahşap kısımlarında aşınmalar meydana gelebilir. Bu aşınmalar sonucunda da koltukların iskeletlerinde kırılmalar veyahut yamulmalar meydana gelir. Bunların değişimlerini de ustalarımıza yaptırabilirsiniz. İç akşamların tamir edilmesi yeni kaplamalarınızın koltuklarınızda daha güzel durmasını da sağlayacaktır.

Bu gönderiyi değerlendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Average: 0]
Telefonla ara
WhatsApp