Aliağa Koltuk Döşeme

Aliağa koltuk döşeme hizmetimiz ile ev ve işyerlerinde kullanışsız hale gelmiş olan mobilyalarınızın değerlendirilmesini sağlıyoruz. Yüzeyleri yapılan işlemlerle yıpranmış ve zamanla aşınmış olan mobilya döşemelerini ilk günkü haline getiriyoruz. Sunmuş olduğumuz hizmet kalite odaklı bir çalışma doğrultusunda gerçekleştirilmektedir.

İzmir koltuk döşeme çalışmalarımızda müşteri memnuniyetini esas alıyoruz. Dış yüzeyi eskimiş ve kullanışsız hale gelmiş olan koltukların yeniden kaplamasının yapılması sağlanmaktadır. Koltuk döşemelerinin yüzeyindeki renklerinin solmaması yeni bir koltuk alma ihtiyacı hissettirebilir. Tamamen ek bir masrafa gerek kalmadan uygun fiyatlarla koltuk döşemeleri değiştirilebilmektedir ve renginde farklılaşma sağlanabilmektedir. Katalogdan tercih edilecek renk ve desen doğrultusunda yapılacak çalışmalardan istenen beklentiyi sağlamaktayız.

Aliağa Koltuk Döşeme Fiyatları

Aliağa koltuk döşeme ücreti yapılacak uygulamanın çeşidine göre değişmektedir. Yerinde gözlemlenerek tespiti yapılan ürünün kumaşı üzerinde uygulanacak işlem sayısı, revizyon çalışmalarında kullanılacak malzemelerin farklılaşmasından kaynaklı olarak ücrette değişim yaşanmaktadır. Uygun fiyatlarla kaliteli hizmet alabilmeyi mümkün hale getiriyoruz. Ekip çalışanlarımız tarafından özel araçlar ile alınarak atölyelerde yenileme hizmeti sunulan mobilyalarınızın uygun fiyat aralıkları ile değişim yaşamasına imkan sunuyoruz. Üzerinde işlem yapılacak olan mobilyaların sayısı, genişliği, büyüklüğü, kaplamada kullanılacak kumaşın yapısı ve kalitesi de fiyat belirlemede ön planda tutulan konulardır. Firmamıza ait iletişim numarası üzerinden bizlere ulaşarak hizmetimiz hakkında fikir sahibi olabilir, yapılacak işlemler doğrultusunda oluşabilecek fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Aliağa Koltuk Kaplama

Aliağa Koltuk Kaplama

Aliağa koltuk kaplama hizmeti ile klasikleşmiş ve albenisini yitirmiş olan koltuk takımları üzerine kaplama işlemi sağlanmaktadır. Ev, işyeri, cafe, restaurant gibi insanların etkileşimde bulunduğu alanlarda kullanılan mobilyaların kaplama hizmeti sağlanmaktadır. Eski kalitesini yitiren, astarı solan, yıpranan, yırtılan takımlar üzerine kaplama hizmeti kaliteli ekip çalışanlarımız ile sağlanmaktadır. Sunulan koltuk kaplama hizmeti ile herhangi bir şekilde sağlam durumda olan mobilyanın çöpe atılması durumunu ortadan kaldırmaktayız. İskelet sistemi sağlam, uzun yıllar kullanılmaya elverişli olan mobilya ve döşemelerin kaplaması yeni ve tekniksel anlamda geliştirilmiş cihazlar yardımı ile değiştirilmektedir ve daha modern bir görünüme kavuşturulmaktadır.

Aliağa Koltuk Döşeme Telefon Numarası

Aliağa koltuk döşeme iletişim numarası kullanılarak mobilya döşeme ve kaplama hizmeti alınabilmektedir. Yapılan görüşmeler doğrultusunda en kısa sürede ekip çalışanlarımız iletişime geçerek uygun gün ve tarihte randevu talebinizi oluşturabilirsiniz. Ürünlerin teslim alınması süreci ve uygulanacak işlemlere dair detaylı bilgilendirme sizlerle paylaşılmaktadır. Belirlenen gün ve saatte ekip çalışanlarımız özel araçlar ile ücretsiz bir şekilde ulaşım sağlamaktadır. Üzerinde yenileme, cilalama, renk değişimi ve desen oluşturma işlemleri uygulanacak olan ürün yerinde gözlemlenir. Yapılan tespitler doğrultusunda yapılacak uygulama üzerine ön bir görüşme gerçekleştirilir. Ürün teslim alındıktan sonra atölyemiz aracılığı ile yenileme işlemleri başlatılmaktadır.

Koltuk döşeme ve kaplama hizmetimizden faydalanabilmek için iletişim hattı : 0(543) 866 87 98

Bu gönderiyi değerlendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Average: 0]
Telefonla ara
WhatsApp