Kullandığımız koltuklarda zaman geçtikçe aşınmalar ve yırtılmalar oluşabiliyor. Ayrıca kullanım süresine ve kalitesine bağlı olarak da koltukların yüzlerinde solmalar meydana gelebiliyor. Ancak koltuk fiyatlarının yüksek olması nedeniyle koltuk alamıyorsanız koltuk döşeme işlemi yaptırabilirsiniz. Menderes koltuk döşeme olarak koltuklarınız ile ilgili tüm sorunlarınızı en kısa süre içerisinde çözüyoruz. Menderes koltuk kaplama hizmetlerimize başvurarak siz de koltuğunuzu ilk günkü haline döndürebilirsiniz. Uzun yıllardır verdiğimiz koltuk yenileme hizmetlerimiz Menderes şubemizde devam ediyor.

Hangi İşlemleri Yapıyoruz?

Menderes koltuk döşeme firmamızda her marka ve her çeşitteki koltuğunuzun tamiratını yaptırabilirsiniz.

Piyasadaki fiyatlardan çok daha ucuza yaptıracağınız koltuk yenileme hizmetlerimiz şunlardır:

  • Koltuğun yüzünü yani kumaşını değiştirme,
  • Koltuğun tüm yaylarını değiştirme ya da bozuk olan kısımlarını tamir etme,
  • Koltuğun kırık ya da aşınmış olan ahşap yerlerini değiştirme.

Bu işlemler Menderes koltuk döşeme firmamızın garantisi altında yapılmaktadır. Memnun kalmadığınız herhangi bir durumda yaptırdığınız tamirat işlemlerini tekrar yapmaktayız. Koltuk kaplama modelleri arasından istediğiniz modeli seçerek kaplama işlemini başlatabilirsiniz.

Koltukların Yüzlerinin Değiştirilmesi

Koltuklarınızın yüzlerinin yani kumaşlarının değiştirilmesi işlemini de yapıyoruz. Menderes koltuk kaplama işleminde seçebileceğiniz birçok desen ve kalitede kumaşımız bulunmaktadır. Kumaşlarımızın hepsi de piyasadaki en iyi markaların kumaşlarıdır. Bu sayede Menderes koltuk kaplama işleminin ardından koltuklarınızı yine uzun yıllar kullanabileceksiniz. Koltukların kaplanmasında kumaşlar koltuğun içine kadar dikilmektedir. Yani koltuklarınızın kaplama yapıldığı asla belli olmaz.

Koltuk İskeletleri ve Yaylarının Tamiri

Koltuk döşeme Menderes şubemizde yaptığımız bir başka işlem de iskeletlerin tamiridir. Koltuklarınızın iskeletleri düzeltilmediği takdirde yapılan yenileme işlemlerinin bir anlamı kalmaz. Bu nedenle koltuk döşeme Menderes şubemizde koltuklarınızın iskelet sistemlerindeki kırıklıklar koltuğunuzun görüntüsünde değişiklik yapılmadan yenilenmektedir. Koltuk döşeme Menderes olarak iskelet sisteminin yanında koltuk yaylarının da tamirini yapmaktayız.

Döşeme Maliyetleri

Koltuk döşemelerinde kişileri en çok düşündüren maliyetlerdir. Menderes koltuk döşeme maliyeti noktasında sizi zorlamayacak bir politika izlemektedir. Fiyatlar konusunda bilgi almak ve ücretsiz keşif yaptırmak için bizi arayabilirsiniz. Menderes koltuk döşeme tavsiye edebileceğiniz yani tanıdıklarınıza da önerebileceğiniz kaliteli işlemler yapmaktadır. Dilerseniz şubemize gelerek daha önce yaptığımız işlemleri inceleyebilir, firma çalışanlarımızdan yaptırmak istediğiniz kaplama ve tamirat işlemleri için fikir alabilirsiniz.

Bu gönderiyi değerlendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Average: 0]
Telefonla ara
WhatsApp