Karşıyaka Koltuk Döşeme

Karşıyaka koltuk döşeme firması mı arıyorsunuz? O halde doğru yerdesiniz. Egemen Koltuk Döşeme firması olarak verdiğimiz hizmetleri sizler için bu içeriğimizde paylaştık.

Karşıyaka Koltuk Döşeme Firması

İzmir genelinde koltuk tamiri, koltuk döşeme ve kaplama alanında hizmet veren firmamız uzunca bir süredir Karşıyaka bölgesinde de koltuk tamir ve döşeme hizmetlerine devam ediyor. Egemen Koltuk Döşeme markası adı altında sunduğumuz bu hizmetlere gelin yakından birlikte göz atalım.

Firmamız, eskimiş ve yıpranmış koltukları olan ve aynı zamanda yeni koltuk satın almak istemeyen müşterilerin koltuklarını alıyor ve yeniliyor. Müşteri istekleri doğrultusunda her türlü bakım ve onarımı gerçekleştiren firmamız aynı zamanda müşterilerin beklentilerine uygun döşeme ve dizayn işlemlerini yürütüyor.

Alanında başarılı ve bölgede tek olan firmamız bütün bu işlemlerde müşterilerimize %100 memnuniyet garantisi veriyor. Her biri profesyonel olan ve bu işlemlerde tecrübeli olan ekibimiz sizleri büyük bir masraftan kurtararak daha uygun fiyatlara yeni koltuk sahibi olmanızı sağlıyor.

Peki neler yapıyoruz?

Karşıyaka Koltuk Döşeme Hizmetleri

Karşıyaka koltuk döşeme hizmetleri kapsamında yaptığımız çalışmalar şu şekildedir;

  • Karşıyaka içerisinde adresinizden koltuklarınızı alıyoruz
  • Karşıyaka koltuk tamir hizmetleri kapsamında yıpranan koltuklarınızı yeniliyoruz
  • Karşıyaka koltuk kaplama hizmetlerinde uzman ekibimiz başarılı çalışma yürüterek koltuklarınızı eskisinden daha iyi hale getiriyor

Bu hizmetlerimizden faydalanmak için +90 543 866 87 98 numaralı WhatsApp numaramıza mesaj gönderebilirsiniz. Bununla birlikte haritadaki adresimizi kullanarak ya da telefonla bize ulaşıp konum bilgisi isteyerek bizi yerimizde ziyaret edebilir, çalışmalarımızı yerinde inceleyebilirsiniz.

Firmamız ile randevu oluşturduğunuz taktirde sizleri yerinizde ziyaret ederek döşeme ve tamir gerektiren koltukları yerinde inceliyoruz. İncelemeler doğrultusunda eksikleri tespit ediyor ve yapılabilecek işlemleri sizlere anlatıyoruz.

Eğer siz de onay verirseniz kısa süre içerisinde çalışmalara başlıyoruz. Ekibimiz koltuklar üzerinde çalışmaya başladıktan birkaç gün sonra teslimat için tekrardan sizlere ulaşıyoruz.

Karşıyaka Koltuk Döşeme-Tamir Fiyatları

Karşıyaka’da oturan müşterilerimiz koltuk döşeme ve tamir hizmetlerinde ne kadar ücret talep ettiğimizi merak ediyor. Eğer siz de bu hizmetleri ne kadara yaptığımızı merak ediyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Buradan koltuk döşeme ve tamir fiyat bilgisi veremiyoruz çünkü her işlemde farklı maliyet ve işçilik söz konusu. Aynı zamanda koltuk sayısı, koltuk tipi ve boyutuna göre de ücretler farklılık gösterebiliyor.

Ancak sizlere şunu söyleyebiliriz ki her zaman için müşterilerimize uygun fiyat garantisi veriyoruz. Eğer siz de bu profesyonel hizmeti çok uygun fiyatlara satın almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Karşıyaka Koltuk Tamir Firması

Müşterilerimizin koltuklarını teslim ettiği ekibimiz hakkında da bilgiler vermek istiyoruz. Egemen Koltuk Döşeme bünyesinde çalışan her kişinin farklı bir görevi bulunuyor. Bu ekip üyeleri alanında uzmanlaştıktan sonra çalışmalara dahil oluyor.

Yani bize emanet ettiğiniz koltuklarınız oldukça emin ellerde. Nakliye sürecinden itibaren başlayan bu süreçte eski ve yıpranmış koltuklarınız profesyonel bir çalışma sonucunda eskisinden daha iyi bir şekilde sizlere ulaşıyor.

Karşıyaka Koltuk Kaplama Hizmetleri

Karşıyaka’nın yanı sıra birçok bölgede hizmet verdiğimizi söylemiştik. Hizmet verdiğimiz bölgelerden birkaçını şu şekilde sıralayabiliriz;

Karşıyaka koltuk döşeme firması arıyorsanız bizimle WhatsApp numaramız üzerinden anında iletişime geçebilirsiniz. Unutmayın profesyonel hizmet almak istiyorsanız profesyonel ekipler ile çalışmanız gerekiyor!

0/5 (0 Reviews)

Hemen Fiyat Alın

Fill out this field
Fill out this field

0543 866 87 98

Menü
Telefonla ara
WhatsApp