Alsancak Koltuk Döşeme

Alsancak koltuk döşeme firması olarak İzmir’in birçok noktasında hizmet vermeye devam ediyoruz. Alsancak ve çevre ilçelerde eskiyen, yıpranan, bakım ve döşeme gerektiren koltuklarınızı alıyor ve kısa süre içerisinde yenileyerek sizlere geri teslim ediyoruz.

Alsancak Koltuk Döşeme Firması

Firmamız İzmir’in en başarılı koltuk döşeme ve tamir firmalarından biridir. İlk kurulduğumuz yıllarda İzmir’in çeşitli yerlerinde koltuk döşeme ve tamir çalışmaları yaparken zaman içerisinde Alsancak başta olmak üzere diğer ilçelerde de hizmet vermeye başladık.

Zaman içinde önce İzmir’in daha sonra da çevre bölgelerin en iyi koltuk döşeme firmalarından biri haline geldik. Bu da onlarca resmî kurum ve ev sahibinin güvenini kazanmamıza, referans toplamamıza yardımcı oldu.

Egemen Koltuk Döşeme adı altında hizmet veren firmamız, eskiyen ve yıpranan koltuklarınızda modeli önemli olmaksızın döşeme çalışmaları yapıyor ve eğer gerekiyorsa tamir & tadilat işlemlerini yürütüyor. Burada tamamen sizin beğenilerinizi ve tercihlerinizi göz önünde bulundurarak koltuklarınızı çok daha şık bir hale getiriyoruz. Ayrıca gerçekleştirdiğimiz tamir ve bakım çalışmaları sayesinde koltuklarınızın ilk günkünden daha sağlam hale gelmesini sağlıyoruz.

Firmamızdan koltuk döşeme ve onarım hizmetleri almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Alsancak Koltuk Döşeme Hizmetleri

Sizlere koltuk döşeme ve bakım çalışmaları kapsamında verdiğimiz hizmetleri kısaca açıklamak istiyoruz.

Alsancak koltuk döşeme hizmetleri kapsamında yaptığımız çalışmalar şu şekildedir;

  • Sizleri evinizde ve ofisinizde ziyaret ederek ön tespit çalışmaları yapıyoruz.
  • Alsancak koltuk tamir hizmetleri kapsamında yıpranmış koltuklarınızı yeniliyoruz
  • Alsancak koltuk kaplama ile koltuklarınızı eskisinden daha şık bir hale getiriyoruz

Bu hizmetlerimizden faydalanmak için +90 543 866 87 98 numaralı WhatsApp numaramıza mesaj gönderebilirsiniz.

seferihisar koltuk döşeme telefon numarası
seferihisar koltuk döşeme telefon numarası

Eğer telefon ile uğraşmak yerine bizimle yüz yüze bir görüşme yapmak isterseniz Gaziemir’de bulunan ofisimizi ziyaret edebilirsiniz. Bizi telefonla arayıp konum talep edebilir ya da sayfa içerisinde göreceğiniz harita bilgilerini kullanabilirsiniz.

Alsancak Koltuk Döşeme-Tamir Fiyatları

Koltuk döşeme çalışmalarımız başta olmak üzere hiçbir çalışma için net bir fiyat verisi veremiyoruz. Koltuklarınızın türü, koltuk sayısı, yapılacak işlem, kullanılacak malzemeler ve koltuklarınızın genel durumu göz önünde bulundurulduğu için talep edeceğimiz ücretler de değişiklik söz konusudur.

Sizlere fiyat teklifi sunmadan önce evinizi ve ofisinizi ziyaret ederek koltuklarınızda ön tespit çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Ekibimiz detaylı bir çalışma yürüttükten sonra koltuklarınızın genel durumunu ve yapılacak işlemleri belirleyerek sizlere bir teklifte bulunacaktır. Siz de bu aşamada döşeme ve onarım isteklerinizi ekibimize iletebilirsiniz.

Müşteri memnuniyetine önem veren firmamız sizlere uygun fiyatlı teklifler sunacaktır. Bu fiyat teklif aşamasında en iyi fiyat teklifinin verileceğini sizlere garanti ediyoruz.

Alsancak Koltuk Tamir Firması

Firmamız her zaman çalışmalarında titizlik ve profesyonelliğe önem vermiştir. Bu nedenle nakliye aşamasında başlayan çalışma sürecimizdeki tüm aşamalarda alanında uzman ekiplerimiz kendi alanlarında çalışmalar yürütüyor. İşi ehline bıraktığınız için de sizlerin gözü arkada kalmıyor 😊

Ekiplerimiz önce sizin isteklerinizi dikkate alıyor ve sonrasında son teknoloji cihazları ve yöntemleri kullanarak çalışmaları yürütüyor. Çalışma sonunda da eskisinden daha şık ve daha sağlam koltuklarınız oluyor.

Alsancak Koltuk Kaplama Hizmetleri

Firmamızın İzmir’in birçok noktasında koltuk döşeme çalışması yürüttüğünü söylemiştik. Bu ilçelerden bazılarını şu şekilde sıralayabiliriz;

Alsancak koltuk döşeme firmamız sizlerle çalışmak için sabırsızlanıyor. Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

0/5 (0 Reviews)

Hemen Fiyat Alın

Fill out this field
Fill out this field

0543 866 87 98

Menü
Telefonla ara
WhatsApp