Torbalı Koltuk Döşeme

torbalı koltuk döşeme

Torbalı koltuk döşeme firması arıyorsanız bu içeriğimiz tam size göre. Egemen Koltuk Döşeme firması olarak İzmir Torbalı’da verdiğimiz koltuk döşeme ve tamir hizmetleri hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz içeriğimizi son cümlesine kadar okumanızı öneriyoruz.

Torbalı Koltuk Döşeme Firması

Firmamız uzun süredir İzmir merkez ve çevresindeki ilçelerde koltuk döşeme ve tamir hizmetleri veriyor. Söz konusu bu hizmetlerin büyük bir bölümü de Torbalı’daki ofislere ve evlere veriliyor.

Firmamız, sahip olduğunuz eskimiş ve tamire ihtiyaç duyan koltuklarınızı teslim alıyor ve döşeme—tamir çalışmaları yürütüyor. Bu çalışmalar neticesinde koltuklarınızı baştan ayağa yenileyerek harikalar yaratıyoruz. Koltuklarınızı size teslim etmeden önce hem tamir—tadilat gereksinimlerini karşılıyor hem de istekleriniz doğrultusunda katalogdan seçtiğiniz döşemeleri işliyoruz.

Eğer sizin de eskimiş ve yıpranmış koltuklarınız varsa ve bu eski görünümden kurtulmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Egemen Koltuk Döşeme firması olarak bu koltuklarınızı alıyor ve sıfır ayarında size teslim ediyoruz.

Hizmetlerimiz ile ilgili daha fazla bilgiye ulaşmak isterseniz içeriğimizin devamını okuyabilirsiniz.

Torbalı Koltuk Döşeme Hizmetleri

Buraya kadar gelmişken sizlere verdiğimiz hizmetler hakkında kısaca bilgi vermek istiyoruz.

Torbalı koltuk döşeme hizmetleri kapsamında yaptığımız çalışmalar şu şekildedir;

  • Torbalı içerisinde adresinizden koltuklarınızı teslim alıyoruz
  • Torbalı koltuk tamir hizmetleri kapsamında eskiyen koltuklarınızda bakım çalışmaları yapıyoruz
  • Torbalı koltuk kaplama hizmetlerinde profesyonel ekibimiz koltuklarınızın görünümünü değiştirerek sıfır ayarına getiriyor

Bu hizmetlerimizden faydalanmak için +90 543 866 87 98 numaralı WhatsApp numaramıza mesaj gönderebilirsiniz.

torbalı koltuk döşeme telefon numarası
torbalı koltuk döşeme telefon numarası

Eğer bizimle yüz yüze görüşme yapmak isterseniz Gaziemir’de bulunan ofisimize gelebilirsiniz. Ofisimizin konumunu öğrenmek için WhatsApp üzerinden iletişim kurabilir ya da web sitemizde bulunan haritadan yardım alabilirsiniz.

Torbalı Koltuk Döşeme-Tamir Fiyatları

Müşterilerimizin merak ettiği konulardan biri de çalışmalarımızın ücretidir. Üzülerek söylemek istiyoruz ki çalışmalarımızın ücretleri hakkında net bir bilgi veremiyoruz. Çünkü her çalışma farklı şekilde sonuçlanıyor ve fiyatlar değişkenlik gösteriyor.

Ancak sizlere uygun fiyat teklifinin verileceğini garanti edebiliriz. Firmamız kurulduğu ilk günden bu yana müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak çalışmalarına devam etmiştir. Bu doğrultuda ilk olarak müşterilerimize uygun fiyat teklifleri göndermekteyiz.

Eğer siz de bu kaliteli hizmetleri çok uygun fiyatlara satın almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Unutmayın sizlere bir telefon numarası kadar uzağız 😊

Torbalı Koltuk Tamir Firması

Sizlere aynı zamanda işleyişin nasıl olduğunu da anlatmak istiyoruz.

Çalışmaya başlamadan önce sizlerle randevulaşarak koltuklarınıza ön tespit çalışmaları yapıyoruz. Bunun için sizin de uygun olduğunuz bir tarihi belirleyerek koltuklarınızı yerinde inceliyoruz.

Ardından mevcut sorunları inceliyor ve neler yapabileceğimizi tespit ediyoruz. Sonra yapılabilecek işlemleri sizlere açıklıyoruz. Ayrıca döşeme hizmeti için kataloglardan uygun seçim yapmanıza yardımcı oluyoruz.

Anlaşma olması durumunda koltuklarınızı özenle atölyemize taşıyor ve çalışmalarımıza başlıyoruz. Çalışmalarımız koltuk sayısına ve mevcut iş yoğunluğuna göre başlatılıyor ve kısa süre içerisinde tamamlanıyor. Yine aynı şekilde aynı özenle koltuklarınızı sizlere ulaştırıyoruz.

Torbalı Koltuk Kaplama Hizmetleri

İçeriğimizin en başında İzmir’in birçok noktasında koltuk döşeme ve tamir hizmeti verdiğimizi söylemiştik. Bu yerlerden bazılarını şu şekilde sıralayabiliriz;

Torbalı koltuk döşeme firması arayışında iseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Unutmayın kalite asla tesadüf değildir 😊

0/5 (0 Reviews)

Hemen Fiyat Alın

Fill out this field
Fill out this field

0543 866 87 98

Menü
Telefonla ara
WhatsApp